Captur

apvidus auto ar sportisku siluetu

interjera dizains
Revolūcija
Uz vadītāja pusi pagriezts Kokpit high-tech ar skārienjutīgo multivides ekrānu, kura diagonāles garums ir līdz 9,3 collām, digitāls panelis, kura diagonāles garums ir līdz 10,25 collām, jauna bīdāmā konsole ar futūristisku pārnesumu pārslēgšanas sviru e-Shifter... Atklāj sev tehnoloģisko interjera telpu ar unikālo dizainu. 
apskatīt galeriju

ārējais dizains
emociju forma
Renault Captur ir visas apvidus auto īpašības, kas tikai uzsver tā enerģisko raksturu.

personalizācija

Captur ikvienam

Renault Captur — atbilstība tavām prioritātēm
Personalizēts eksterjers …
personalizēts eksterjers …
Jumts, atpakaļskata spoguļi, virsbūves aizsardzība ... Ar prieku izvēlies sava jaunā Renault Captur krāsu.
... un salons.
... un salons.
Jūties kā mājās. No dekoratīvā ieliktņa apdares centrālajā vadības panelī līdz elkoņbalstiem —izvēlies savu Signature paketi, kas pieejama oranžā un pelēkā krāsā; vai papildini interjera akcentus — izvēlies vienu no 4 pieejamajām krāsām (zila, sArkana, oranža un zaļganzila).
Vietnē apskatāmie automašīnu modeļu un aksesuāru fotoattēli ir paredzēti tikai iepazīšanās nolūkam. Krāsas un daži ārējie vai iekšējie elementi var atšķirties no reālajiem. Transportlīdzekļu tehniskie parametri, aprīkojums, cenas un tehniskie raksturojumi, kā arī rezerves daļu un piederumu cenas un arī apkopes izmaksas var tikt mainītas un atjauninātas. Vietnē sniegtā informācija nav komerciāls piedāvājums, ne arī aicinājums uz pārrunām. Individuāls līgums par transportlīdzekļa, rezerves daļu vai piederumu īpašībām, tehniskajiem parametriem un cenām, kā arī par piegādes laiku un veidu ir paredzēts līgumā, kas tiek noslēgts ar autorizētajiem partneriem.
atklājiet sev līdzīgus modeļus
Clio E-Tech full hybrid
Clio E-Tech full hybrid
Captur E-Tech full hybrid
Captur E-Tech full hybrid