Jaunais CAPTUR

Dzinēji

Dzinēji un to specifikācija

Benzīns

Benzīns
Degvielas veidsTransmisijas veids  Paātrinājums 0–100 km/h (s) Kombinētais cikls NEDC-BT (l / 100 km)Izplūde CO2 NEDC-BT (g/km)
Tce 100 Benzīns manuālā ND (nav datu)   ND (nav datu)
   ND (nav datu)
Tce 130 FAP Benzīns manuālā 10,6   ND (nav datu)
   ND (nav datu)
TCe 155 EDC FAP   Benzīns  automātiskā 8,6   ND (nav datu)
   ND (nav datu)
TCe 130 EDC FAP Benzīns automātiskā 9,65.5/5.6124/128

Dīzelis

Dīzelis
Degvielas veidsTransmisijas veids  Paātrinājums 0–100 km/h (s) Kombinētais cikls NEDC-BT (l / 100 km)Izplūde CO2 NEDC-BT (g/km)
Blue dCi 115 EDC dīzelis automātiskā 114.1/4.2108/110
Blue dCi 115 dīzelis manuālā 11,94.2/4.3111/113

Vairāk par dzinējiem

Benzīns

Jaunais Renault CAPTUR piedāvā ekonomiskus un efektīvus jaunās paaudzes benzīna dzinējus ar zemām ekspluatācijas izmaksām.

TCe 100: universāls

3-cilindru dzinējs ar jaunās paaudzes turbopūti, kura jauda ir 100 ZS, apvienojumā ar mehānisko transmisiju nodrošinās patīkamu braukšanu ar ierobežotu degvielas patēriņu, kas jauno Renault CAPTUR padara par universālu apvidus auto.

TCe 130 FAP: ekonomisks un dinamisks

4-cilindru dzinējs ar turbopūti un tiešo iesmidzināšanu kombinācijā ar manuālo transmisiju, kurai ir 6 pārnesumi, vai automātisku EDC transmisiju ar dubulto sajūgu un 7 pārnesumiem, ar vadības elementiem pie stūres. Tas ir maksimāli universāls un garantē dinamisku braukšanu, vienlaikus samazinot degvielas patēriņu.

TCe 155 FAP: maksimāls braukšanas prieks

4-cilindru dzinējs ar turbopūti un tiešo iesmidzināšanu, kura jauda ir 155 ZS un griezes moments 270 Nm, ir paredzēts tiem, kuri vēlas gūt patiesu braukšanas baudījumu. Pateicoties automātiskajai transmisijai EDC ar dubulto sajūgu un 7 pārnesumu attiecībām, izmanto vadības elementus pie stūres.

Dīzelis

Atklāj sev jaunu Blue DCI dzinēju paaudzi, kas ļauj apvienot braukšanas prieku ar mazāku vides piesārņojumu.

Blue dCi 115

Šis dīzeļdzinējs apvieno braukšanas prieku ar maksimālu ekonomiju, pateicoties griezes momentam 260 Nm. Tas ir pieejams ar mehānisko transmisiju, kurai ir 6 pārnesumi, kā arī automātisku EDC transmisiju ar 7 pārnesumiem un dubulto sajūgu, ar vadības elementiem, kas izvietoti pie stūres.
Vietnē apskatāmie automašīnu modeļu un aksesuāru fotoattēli ir paredzēti tikai iepazīšanās nolūkam. Krāsas un daži ārējie vai iekšējie elementi var atšķirties no reālajiem. Transportlīdzekļu tehniskie parametri, aprīkojums, cenas un tehniskie raksturojumi, kā arī rezerves daļu un piederumu cenas un arī apkopes izmaksas var tikt mainītas un atjauninātas. Vietnē sniegtā informācija nav komerciāls piedāvājums, ne arī aicinājums uz pārrunām. Individuāls līgums par transportlīdzekļa, rezerves daļu vai piederumu īpašībām, tehniskajiem parametriem un cenām, kā arī par piegādes laiku un veidu ir paredzēts līgumā, kas tiek noslēgts ar autorizētajiem partneriem.

Atklājiet sev līdzīgus modeļus

Similar models

Jaunais CLIO E-TECH Hybrid

Similar models

KADJAR