Captur dzinēji

Dzinēji un to specifikācija
Benzīns
Benzīns
Degvielas veidsTransmisijas veids  Paātrinājums 0–100 km/h (s) Kombinētais cikls NEDC-BT (l / 100 km)Izplūde CO2 NEDC-BT (g/km)
Tce 100 Benzīns manuālā ND (nav datu)   ND (nav datu)
   ND (nav datu)
Tce 130 FAP Benzīns manuālā 10,6   ND (nav datu)
   ND (nav datu)
TCe 155 EDC FAP   Benzīns  automātiskā 8,6   ND (nav datu)
   ND (nav datu)
TCe 130 EDC FAP Benzīns automātiskā 9,65.5/5.6124/128
Dīzelis
Dīzelis
Degvielas veidsTransmisijas veids  Paātrinājums 0–100 km/h (s) Kombinētais cikls NEDC-BT (l / 100 km)Izplūde CO2 NEDC-BT (g/km)
Blue dCi 115 EDC dīzelis automātiskā 114.1/4.2108/110
Blue dCi 115 dīzelis manuālā 11,94.2/4.3111/113
Vairāk par dzinējiem
Benzīns
Renault Captur piedāvā ekonomiskus un efektīvus jaunās paaudzes benzīna dzinējus ar zemām ekspluatācijas izmaksām.
TCe 90: daudzpusīgs
Jaunās paaudzes 3 cilindru 90 ZS turbodzinējs apvienojumā ar manuālo pārnesumkārbu nodrošina izcilu braukšanas prieku, samazinātu degvielas patēriņu, kā arī padara Renault Captur par patiesi daudzpusīgu apvidus auto.
TCe 140: ekonomisks un dinamisks
4 cilindru dzinējs ar turbokompresoru un tiešo degvielas iesmidzināšanu var tikt aprīkots ar 6 pakāpju manuālo pārnesumkārbu vai 7 pakāpju divsajūgu EDC automātisko pārnesumkārbu, kuras vadības sviras ir novietotas pie stūres. Pateicoties 12 V vieglā hibrīda tehnoloģijai, dzinējs nodrošina dinamisku braukšanu un samazinātu degvielas patēriņu.
TCe 160: maksimāls braukšanas prieks
Jaunais 4 cilindru 160 ZS turbodzinējs ar tiešo degvielas iesmidzināšanu ir paredzēts īstiem braukšanas baudītājiem. Tas ir aprīkots ar 7 pakāpju divsajūgu EDC automātisko pārnesumkārbu, ko vada ar svirām pie stūres.
Dīzelis
Atklāj sev jaunu Blue DCI dzinēju paaudzi, kas ļauj apvienot braukšanas prieku ar mazāku vides piesārņojumu.
Blue dCi 115
Šis dīzeļdzinējs apvieno braukšanas prieku ar maksimālu ekonomiju, pateicoties griezes momentam 260 Nm. Tas ir pieejams ar mehānisko transmisiju, kurai ir 6 pārnesumi, kā arī automātisku EDC transmisiju ar 7 pārnesumiem un dubulto sajūgu, ar vadības elementiem, kas izvietoti pie stūres.
noderīgas saites
Vietnē apskatāmie automašīnu modeļu un aksesuāru fotoattēli ir paredzēti tikai iepazīšanās nolūkam. Krāsas un daži ārējie vai iekšējie elementi var atšķirties no reālajiem. Transportlīdzekļu tehniskie parametri, aprīkojums, cenas un tehniskie raksturojumi, kā arī rezerves daļu un piederumu cenas un arī apkopes izmaksas var tikt mainītas un atjauninātas. Vietnē sniegtā informācija nav komerciāls piedāvājums, ne arī aicinājums uz pārrunām. Individuāls līgums par transportlīdzekļa, rezerves daļu vai piederumu īpašībām, tehniskajiem parametriem un cenām, kā arī par piegādes laiku un veidu ir paredzēts līgumā, kas tiek noslēgts ar autorizētajiem partneriem.
atklājiet sev līdzīgus modeļus
Clio E-Tech full hybrid
Clio E-Tech full hybrid
Captur E-Tech full hybrid
Captur E-Tech full hybrid