CAPTUR

pilnīgi jauns,
100 % Captur
Renault CAPTUR
dizains
Apvidus auto ar sportisku siluetu
Dinamiskas reljefas līnijas veido mūsdienīgu un jaudīgu tēlu. Ērts, novatorisks interjers un neskaitāmas divkrāsu virsbūves personalizācijas iespējas ... Liels un vēl mūsdienīgāks — Renault Captur ir raksturīgs patiesa apvidus auto iemiesojums.
apskatīt galeriju

personalizācija

izveido savu sapņu auto

Esi izteiksmīgs! Renault Captur — plašas pielāgošanas iespējas gan ārpusē, gan salonā.
Renault Captur
Ārpusē...
Virsbūves divtoņu krāsa, priekšējā un aizmugures šasijas aizsardzība, krāsaini dekoratīvie elementi — personalizē savu Captur un parādi savu raksturu.
Renault Captur
... kā arī salonā
Dažādas interjera personalizācijas paketes un apdares izvēle piedāvā neierobežotas iespējas.
Renault Captur
MULTI-SENSE nozīmē vēl vairāk
3 vadīšanas režīmi (Eco, Sport, MySense) un 8 iekšējā apgaismojuma režīmi... Pielāgo savu Renault Captur atbilstoši savam noskaņojumam, izmantojot MULTI-SENSE.

aprīkojums

sajūti iespaidu ietekmi

Pateicoties mūsdienīgām un intuitīvām tehnoloģijām, kas personalizētas atbilstoši interjeram un unikāliem konfigurācijas parametriem, Captur pielāgojas Tavām vajadzībām un vēlmēm, lai brauciena iespaidi būtu neaizmirstami.
Renault Captur
Novatoriskās tehnoloģijas
Lai paaugstinātu komfortu un drošību, Captur tika aprīkots ar augstākās kvalitātes novatoriskajām tehnoloģijām, kas paver ceļu autonomai vadīšanai. Vadi transportlīdzekli mierīgi! 
Renault Captur
Atbilstoši savām vēlmēm
Atvērtais Kokpit high-tech, stikla jumts, plašais salons, pats lielākais bagāžas nodalījums savā klasē (536 l), nolokāms aizmugures sēdeklis un daudzie nodalījumi mantu glabāšanai — Renault Captur būs piemērots Taviem ikdienas darbiem.
drošības vērtējums — piecas zvaigznes
Captur piedāvā pašu augstāko drošības līmeni, kas atbilstoši Euro NCAP drošības testu rezultātiem, kuri tika veikti saskaņā ar stingriem 2019. gada kritērijiem, tika apstiprināts ar visaugstāko vērtējumu — piecām zvaigznēm. Īpaši izceļas pieaugušo (36,7 punkti no 38 iespējamiem) un bērnu (41 punkts no 49 iespējamiem) aizsardzības novērtējums.

Tika novērtētas arī tehnoloģijas, tostarp ārkārtas bremzēšanas gadījumiem paredzētā aktīvā atbalsta sistēma ar gājēju un velosipēdistu atpazīšanas funkciju, iegūstot maksimālo punktu skaitu.

Vietnē apskatāmie automašīnu modeļu un aksesuāru fotoattēli ir paredzēti tikai iepazīšanās nolūkam. Krāsas un daži ārējie vai iekšējie elementi var atšķirties no reālajiem. Transportlīdzekļu tehniskie parametri, aprīkojums, cenas un tehniskie raksturojumi, kā arī rezerves daļu un piederumu cenas un arī apkopes izmaksas var tikt mainītas un atjauninātas. Vietnē sniegtā informācija nav komerciāls piedāvājums, ne arī aicinājums uz pārrunām. Individuāls līgums par transportlīdzekļa, rezerves daļu vai piederumu īpašībām, tehniskajiem parametriem un cenām, kā arī par piegādes laiku un veidu ir paredzēts līgumā, kas tiek noslēgts ar autorizētajiem partneriem.
atklājiet sev līdzīgus modeļus
Clio E-Tech full hybrid
Clio E-Tech full hybrid
Captur E-Tech full hybrid
Captur E-Tech full hybrid