Captur multivide

Renault Connect

Captur: Tev pieejama vieda automašīna

Multivides sistēma EASY LINK ar ekrānu, kura diagonāles garums ir līdz 9,3 collām
Patiesi intelektuāls automašīnas dators ar intuitīvi saprotamu multivides sistēmu EASY LINK ļaus maksimāli vienkārši vadīt visas automašīnas funkcijas.

Izmanto navigācijas sistēmu, droši veic zvanus, izmantojot Bluetooth, klausies iecienītās radiostacijas un lieto sava viedtālruņa lietotnes (Waze, Google Map vai Spotify u. c.) tieši automašīnas displejā, pateicoties saderībai ar Android Auto ™ un Apple CarPlAy ™. Turklāt, pateicoties balss komandām, Tava uzmanība vienmēr būs pievērsta ceļam.
Intelektuālā navigācija
Pateicoties iebūvētajai meklēšanai pēc Google adresēm, norādot galamērķi, Tu vari būt pārliecināts par tā precizitāti. Dodoties ceļā, informācija par ceļu satiksmi reāllaika režīmā TomTom tiek atjaunināta ik pēc 2 minūtēm, kas ļaus droši novērtēt ierašanās laiku un izvēlēties optimālu maršrutu.
Automātiskie atjauninājumi
Izmanto jaunākās izmaiņas automātiski! Tavā automašīnā regulāri karšu atjauninājumi tiek lejupielādēti un uzstādīti automātiski, pateicoties automātiskās atjaunināšanas tehnoloģijai Over the Air.
noderīgas saites
Vietnē apskatāmie automašīnu modeļu un aksesuāru fotoattēli ir paredzēti tikai iepazīšanās nolūkam. Krāsas un daži ārējie vai iekšējie elementi var atšķirties no reālajiem. Transportlīdzekļu tehniskie parametri, aprīkojums, cenas un tehniskie raksturojumi, kā arī rezerves daļu un piederumu cenas un arī apkopes izmaksas var tikt mainītas un atjauninātas. Vietnē sniegtā informācija nav komerciāls piedāvājums, ne arī aicinājums uz pārrunām. Individuāls līgums par transportlīdzekļa, rezerves daļu vai piederumu īpašībām, tehniskajiem parametriem un cenām, kā arī par piegādes laiku un veidu ir paredzēts līgumā, kas tiek noslēgts ar autorizētajiem partneriem.
atklājiet sev līdzīgus modeļus
Clio E-Tech full hybrid
Clio E-Tech full hybrid
Captur E-Tech full hybrid
Captur E-Tech full hybrid