multivides sistēma ar integrētiem Google pakalpojumiem

openR link piedāvā integrētus Google pakalpojumus un līdz pat 50 lietotnēm

RENAULT ESPACE E-TECH FULL HYBRID
Multivides sistēma openR link, ar kuru aprīkots Renault Espace E-Tech full hybrid, ietver integrētos Google pakalpojumus, piemēram, Google Maps, Google Assistant un Google Play*. Izmantojiet priekšrocības, ko sniedz 39 openR link sistēmā integrētās lietotnes.

* My Renault tiešsaistes pakalpojumi, Google Maps un Google Assistant ir pieejami 5 gadus no automobiļa piegādes dienas.

Renault Espace E-Tech full hybrid
reāllaika navigācija
Automātiski reāllaika Google Maps* navigācijas sistēmas atjauninājumi nodrošina drošu braukšanu pat tad, ja nav tīkla pārklājuma. Jūs nepārsteigs slēgta brauktuve, jauna vienvirziena iela vai pagaidu apvedceļš.
Renault Espace E-Tech full hybrid
balss vadība
Lai skatiens būtu vērsts uz ceļu un rokas paliktu uz stūres, izmantojiet integrēto Google balss asistentu*. Zvaniet, sūtiet īsziņas, atskaņojiet mūziku vai regulējiet salona temperatūru.

* My Renault tiešsaistes pakalpojumi, Google Maps un Google Assistant ir pieejami 5 gadus no transportlīdzekļa piegādes dienas.

* atkarībā no valsts.
** Lai izmantotu no Google Play lejupielādētās lietotnes, jums būs nepieciešams mobilo datu pieslēgums. Lai tas darbotos, vienkārši kopīgojiet viedtālruņa savienojumu ar automobili. Jūs varat arī abonēt atsevišķu plānu, ko nodrošina mūsu partneri Orange. Šajā plānā pirmie 3 GB ir bez maksas (priekšapmaksas pieslēgums spēkā 6 mēnešus).