human first program

14 progresīvas braukšanas palīgsistēmas

Renault Grand Kangoo
Droši dodieties ceļā, zinot, ka par jūsu drošību gādā 14 progresīvas braukšanas palīgsistēmas. Šie modernie palīgi ir izstrādāti Renault programmas human first ietvaros, lai padarītu braukšanu vēl patīkamāku un drošāku.
pieejams arī Renault Grand Kangoo
ADAS apraksts
ātruma regulators ar bremzēšanas funkciju, braucot no kalna  Iestatiet vēlamo braukšanas ātrumu, kas tiks saglabāts, arī braucot no kalna.  
joslas ieturēšanas palīgsistēma  Ja braukšanas ātrums pārsniedz 70 km/h un jūs šķērsojat nepārtrauktu vai pārtrauktu joslas līniju, neieslēdzot pagrieziena rādītājus, sistēma koriģē automobiļa kustības trajektoriju un iestūrē to atpakaļ savā joslā.   
ātruma pārsniegšanas brīdinājuma sistēma ar ceļa zīmju atpazīšanas funkciju  Saņemot datus no kameras vējstikla augšdaļā, sistēma informē par ātruma ierobežojumiem un brīdina, ja tos pārsniedzat.  
vadītāja modrības uzraudzības sistēma  Sistēma brīdina vadītāju par modrības zudumu un miegainību.  
drošas distances palīgsistēma  Automobiļa priekšdaļā novietotais radars reāllaikā nosaka drošu attālumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim un informē vadītāju instrumentu panelī par sadursmes risku.  
piekabes vilkšanas palīgsistēma  Sistēma atpazīst un novērš piekabes kustības svārstības, kas rodas noteiktos braukšanas apstākļos, piemēram, stiprā sānvējā.  
automātiskā tālās/tuvās gaismas pārslēgšana  Izmantojot vējstikla augšdaļā iebūvēto kameru, sistēma reāllaikā analizē apgaismojumu un ceļa apstākļus, un nodrošina automātisku lukturu režīmu pārslēgšanu.  
parkošanās palīgsistēma EASY PARK ASSIST  Neatkarīgi no parkošanās veida (paralēlā, perpendikulārā vai diagonālā), sistēma Easy Park Assist automātiski nosaka piemērotu stāvēšanas vietu un droši veic nepieciešamos manevrus. Jums tikai jākontrolē ātrums ar akseleratoru un bremžu pedāli.  
atpakaļskata kamera  Ieslēdzot atpakaļgaitu, centrālajā ekrānā parādās attēls no atpakaļskata kameras, ko papildina braukšanas virziena līnijas. Šādā veidā manevri ir gan vieglāki, gan drošāki.  
palīgsistēma braukšanai kalnā  Ja slīpums pārsniedz 3%, sistēma īslaicīgi iedarbina bremzes, lai nepieļautu ripošanu atpakaļgaitā un atvieglotu kustības uzsākšanu.