JAUNAIS GRAND KANGOO

Grand Kangoo - Renault
telpa 7-5
pasažieriem1
līdz 3750 l
bagāžas nodalījuma tilpums2
līdz 265 km
nobraukuma rezerve3
līdz 14
progresīvām braukšanas palīgsistēmām

1 pieejams 5 sēdvietu versijā
2 atkarībā no versijas
3 versijā E-Tech ar 100% elektrisko piedziņu, atkarībā no akumulatora uzlādes līmeņa un braukšanas stila


individualizējams komforts

7 sēdvietas
Grand Kangoo - Renault
Optimālu komfortu visiem pasažieriem nodrošina 7 atsevišķi sēdekļi, plaša vieta ceļgaliem otrajā un trešajā rindā, kā arī sēdekļu izkārtojums amfiteātra veidā.
5 sēdvietas
Grand Kangoo - Renault
5 sēdvietu konfigurācijā bagāžas nodalījuma tilpums var sasniegt pat 840 litrus. Pateicoties konfigurēšanas iespējām, salona telpu var pielāgot dažādām vajadzībām un prioritātēm: pasažieru skaitam vai lielu priekšmetu pārvadāšanai.
modulārs salons
Grand Kangoo - Renault
Visi otrās un trešās rindas sēdekļi 7 un 5 sēdvietu Renault Grand Kangoo versijā ir individuāli bīdāmi, salokāmi, nolaižami un izņemami.
bagāžas nodalījuma tilpums līdz 3750 litriem
Grand Kangoo - Renault
Pateicoties daudzveidīgajām sēdvietu konfigurēšanas iespējām, salonu var piemērot liela apjoma kravai: maksimālā bagāžas telpas ietilpība ir 3750 litri, bet iekšējais garums – 3,11 metri.

komforts un kārtība salonā

Salonā ir daudz glabāšanas nodalījumu: kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs un parocīgi nodalījumi zem pasažieru kājām 2. un 3. rindā.

izvēlieties dzinēju

E-Tech 100% electric
Grand Kangoo - Renault
E-Tech 100% electric dzinējs
Jaunajam 100 % elektriskajam Grand Kangoo E-Tech ir 45 kWh litija jonu akumulators, 22 kW maiņstrāvas lādētājs, kas ir saderīgs ar 80 kW līdzstrāvas ātro uzlādi, un 90 kW elektromotors, kas nodrošina līdz pat 265 km nobraukumu.
iekšdedzes dzinējs TCe 130 FAP
Grand Kangoo - Renault
TCe 130 FAP
1,3 litru benzīna dzinējs ar turbokompresoru un tiešo degvielas iesmidzināšanu. Pieejams ar manuālo vai 7 pakāpju divsajūgu automātisko pārnesumkārbu. 240 Nm griezes moments nodrošina dinamiku un daudzpusību, savukārt degvielas patēriņš paliek pieņemamā līmenī, pat ja salonā ir 7 cilvēki.
iekšdedzes dzinējs blue dCi 95
Grand Kangoo - Renault
blue dCi 95
1,5 litru AdBlue® turbomotors apvieno vienkāršību un braukšanas prieku, ko nodrošina vēl lielāks 260 Nm griezes moments.

programma human first

14 progresīvas braukšanas palīgsistēmas

Grand Kangoo - Renault
active driver assist
Kontrolē ātrumu un uztur drošu attālumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim, vienlaikus nodrošinot, ka auto paliek savā joslā, braucot ar ātrumu no 0 līdz 170 km/h. Ja satiksme palēninās, automobilis automātiski apstājas un atsāk braukt, tādējādi palielinot komfortu un sniedzot lielāku pārliecību.

Grand Kangoo - Renault
multivides sistēma easy link
Pārlūkojiet savus iecienītākos mūzikas atskaņošanas sarakstus, lietotnes un pakalpojumus 8 collu skārienekrānā ar viedtālruņa bezvadu replicēšanu (saderīgs ar Android Auto™ un Apple CarPlay™). Ar E-Tech 100% electric jūs varat viegli atrast uzlādes punktus un uzlabot savu braucienu pieredzi, izmantojot savienoto navigācijas sistēmu.

grafikā parādīti dati par Grand Kangoo versijām ar iekšdedzes dzinēju.


Grand Kangoo - Renault
uzzināt vairāk par E-Tech tehnoloģiju
Kangoo E-Tech
atklājiet Kangoo E-Tech 100% electric