dzinēji

Renault Kangoo Van furgons

vairāk par dzinējiem

Pateicoties mūsu tehniskās apkopes programmai ar pārbaudēm ik pēc diviem gadiem vai 30 000 km*, jūsu Kangoo Van vienmēr būs lieliskā formā.
dīzelis
Mūsu jaunie dīzeļdzinēji atbilst  EURO6 DFULL standartam, un, izmantojot ekorežīmu, jūs varēsiet samazināt degvielas patēriņu vēl vairāk.
Blue dCi 75
Ekonomiskais
Budžeta taupīšanas partneris! Apvienojumā ar 6 pakāpju manuālo pārnesumkārbu 1,5 litru AdBlue® turbodzinējs samazina degvielas patēriņu un vienlaikus sniedz braukšanas prieku, ko nodrošina 230 Nm griezes moments.
Blue dCi 95
Efektīvais
Pateicoties 260 Nm griezes momentam, šis 1,5 litru AdBlue® turbodzinējs lieliski apvieno degvielas ekonomiju un braukšanas prieku. Tas ir pieejams ar 6 pakāpju manuālo vai 7 pakāpju divsajūgu automātisko pārnesumkārbu.
Blue dCi 115
Universālais
Šo 1,5 litru AdBlue® turbodzinēju var aprīkot ar 6 pakāpju manuālo vai 7 pakāpju divsajūgu automātisko pārnesumkārbu. 270 Nm griezes moments nodrošina vēl spēcīgāku dinamiku un lielāku braukšanas prieku, vienlaikus saglabājot kontroli pār degvielas patēriņu.

* Atkarībā no tā, kurš nosacījums iestājas pirmais

benzīns
Jauna vienkāršu un efektīvu benzīna dzinēju paaudze ar zemām ekspluatācijas un uzturēšanas izmaksām.
TCe 100 FAP
Taupīgais
Pieejams apvienojumā ar 6 pakāpju manuālo pārnesumkārbu, 1,3 litru turbodzinējs ar tiešo degvielas iesmidzināšanu nodrošina 200 Nm griezes momentu un optimālu braukšanas dinamiku. Samaziniet degvielas patēriņu un CO2 emisiju, kā arī atgāzu toksiskumu, pateicoties sīko daļiņu filtram un NOx reducēšanas sistēmai.
TCe 130 FAP
Perfekti universālais
Pieejams ar 6 pakāpju manuālo pārnesumkārbu, bet drīzumā – arī ar 7 pakāpju divsajūgu automātisko pārnesumkārbu. Šis 1,3 litru turbodzinējs, ko aprīko ar tiešo degvielas iesmidzināšanu, sīko daļiņu filtru un NOx reducēšanas sistēmu, izceļas ar spēcīgu 240 Nm griezes momentu. Tas nodrošina dinamiku un universālu raksturu, vienlaikus ļaujot braukt ar zemu degvielas patēriņu. Lai vēl vairāk samazinātu izdevumus par degvielu un CO2 emisiju, jūs varat izvēlēties Ecoleader versiju ar ierobežotu 110 km/h maksimālo ātrumu.
uzzināt vairāk par jauno Renault Kangoo Van