Jaunais Kangoo Van

Kangoo Van
jau no 19 200 €

NOVATORISKS KOMERCAUTO

Vai jūs darbs ir saistīts ar braukšanu pilsētā? Kangoo Van piedāvā ilgi gaidīto Open Sesame by Renault: metāla starpsiena vai atveramā režģa starpsiena ir uzticams risinājums, kas jūsu darbu padarīs ievērojami ērtāku un vieglāku. Pateicoties 3,3-3,9 m3 tilpumam, jūs varēsiet viegli un vienkārši pārvadāt preces vai aprīkojumu. Darbam pilsētas apstākļos Open Sesame by Renault funkcija būs neaizstājama, ļaujot piekļūt pārvadāmajām lietām no automobiļa sāniem.

skatīties galeriju


aprīkojums

TEHNOLOĢIJA, KAS RADĪTA UZŅĒMĒJIEM

Open Sesame by Renault Kangoo Van

Open Sesame by Renault

Strādājot pilsētas centrā, bieži ir situācijas, kad piekļūšana kravas telpai no aizmugures ir ļoti neparocīga. Apveltīts ar platāko (1,45 m) sānu ailu, Kangoo Van piedāvā ļoti vieglu piekļuvi kravai. 
Driver-assistance systems for Kangoo Van

11 braukšanas palīgsistēma

Braucot pilsētā vai veicot lielus attālumus, Kangoo Van braukšanas palīgi, to starpā avārijas bremzēšanas palīgsistēma un joslas ieturēšanas sistēma, paaugstinās jūsu drošību. Sekojiet situācijai automobiļa aizmugurē, izmantojot  Rear View Assist kameru ar ekrānu spoguļa korpusā. Kangoo Van sistēmām rūpējoties par drošību, jūs varat doties ceļā ar mierīgu prātu...
Kangoo Van EASY LINK multimedia system

Multimediju sistēma EASY LINK

Lai izbaudītu mūsdienīgu un personalizētu braukšanu, pievienojiet viedtālruni EASY LINK multimediju sistēmai ar 8 collu ekrānu un izmantojiet tiešsaistes pakalpojumus un lietotnes. Sistēma ir saderīga ar Android Auto un Apple Carplay.

risinājumi visām nozarēm

DAŽĀDAS PĀRVEIDOŠANAS IESPĒJAS ATBILSTOŠI INDIVIDUĀLĀM VAJADZĪBĀM

kravu pārvadāšana

KRAVU PĀRVADĀŠANA

Kurjera darbs, street food vai ātrbojīgu produktu pārvadāšana? Uzziniet vairāk par mūsu specializētajiem risinājumiem:

  • Izotermiskā vai saldēšanas kamera
  • Food truck, automobilis pasākumiem
  • Piegādes transports

celtniecība - tehniskā apkalpošana

Celtniecības un apdares darbi, tehniskā apkalpošana

Amatnieki vai celtnieki, būvnieki vai ainavu arhitekti, piegādes pakalpojumu sniedzēji vai tirdzniecība? Mums ir risinājums ikvienam!

  • Automobilis-darbnīca

UZZINĀT VAIRĀK PAR JAUNO RENAULT KANGOO VAN