KANGOO VAN

Kangoo Van
Novatorisks komercauto
Vai jūs darbs ir saistīts ar braukšanu pilsētā? Kangoo Van piedāvā ilgi gaidīto Open Sesame by Renault: metāla starpsiena vai atveramā režģa starpsiena ir uzticams risinājums, kas jūsu darbu padarīs ievērojami ērtāku un vieglāku. Pateicoties 3,3-3,9 m3 tilpumam, jūs varēsiet viegli un vienkārši pārvadāt preces vai aprīkojumu. Darbam pilsētas apstākļos Open Sesame by Renault funkcija būs neaizstājama, ļaujot piekļūt pārvadāmajām lietām no automobiļa sāniem.
skatīties galeriju

aprīkojums

tehnoloģija, kas radīta uzņēmējiem

Open Sesame by Renault Kangoo Van
Renault open sesame
Paredzams darbs pilsētā, kur var būt apgrūtināta piekļuve kravas nodalījuma no aizmugures? Lai jūs tas neuztrauc, jo Kangoo Van ir segmentā platākās sānu durvis (1,45 m), kas nodrošina ērtu iekļūšanu kravas telpā.
Kangoo Van
11 braukšanas palīgsistēmas
Braucot pilsētā vai veicot lielus attālumus, Kangoo Van braukšanas palīgi, to starpā avārijas bremzēšanas palīgsistēma un joslas ieturēšanas sistēma, paaugstinās jūsu drošību. Sekojiet situācijai automobiļa aizmugurē, izmantojot  Rear View Assist kameru ar ekrānu spoguļa korpusā. Kangoo Van sistēmām rūpējoties par drošību, jūs varat doties ceļā ar mierīgu prātu...
Kangoo Van EASY LINK
Multimediju sistēma EASY LINK
Lai izbaudītu mūsdienīgu un personalizētu braukšanu, pievienojiet viedtālruni EASY LINK multimediju sistēmai ar 8 collu ekrānu un izmantojiet tiešsaistes pakalpojumus un lietotnes. Sistēma ir saderīga ar Android Auto un Apple Carplay.

risinājumi visām nozarēm

dažādas pārveidošanas iespējas atbilstoši individuālām vajadzībām

kravu pārvadāšana
kravu pārvadāšana
Kurjera darbs, street food vai ātrbojīgu produktu pārvadāšana? Uzziniet vairāk par mūsu specializētajiem risinājumiem:

  • Izotermiskā vai saldēšanas kamera
  • Food truck, automobilis pasākumiem
  • Piegādes transports
celtniecība - tehniskā apkalpošana
celtniecības un apdares darbi, tehniskā apkalpošana
Amatnieki vai celtnieki, būvnieki vai ainavu arhitekti, piegādes pakalpojumu sniedzēji vai tirdzniecība? Mums ir risinājums ikvienam!

  • Automobilis-darbnīca

uzzināt vairāk par jauno Renault Kangoo Van