Jaunais Trafic Combi

jūsu ceļabiedrs
Jaunais Trafic Combi
dizains IZTEIKSMĪGS DIZAINS UN JAUNA VIRSBŪVES KRĀSA - SARKANĀ CARMIN

Jauns vertikāls radiatora režģis un raksturīgā C formas LED lukturu līnija... Trafic Combi demonstrē savu dinamisko stilu ar jaunu sarkano virsbūves krāsu Carmin un 17 collu diskiem.

skatīt galeriju
komforts un modularitāte Atklājiet no jauna interjera praktiskumu
Jaunais Trafic Combi
smart cockpit
Bezvadu lādētājs, uzglabāšanas nodalījums easy life, XXL glāžu turētājs un borta sakaru sistēma easy link... No jauna projektētā salona priekšdaļa nodrošina komfortu un telpu.
Jaunais Trafic Combi
modulāra pasažieru telpa
3, 6 vai 9 sēdvietas: Trafic Combi piedāvā vairākus salona konfigurācijas variantus, lai jūs varētu viegli pielāgot interjeru savām vajadzībām. Trafic Combi var uzņemt līdz 9 cilvēkiem un viņu bagāžu, vai, ja nepieciešams, jūs varat demontēt 2. un 3. sēdekļu rindu, palielināt kravas telpas apjomu, nezaudējot komfortu!
easy life Drošība, efektivitāte un tehnoloģijas
Jaunais Trafic Combi
braukšanas palīgsistēmas
Rūpējoties par visu pasažieru drošību, Trafic Combi ir aprīkots ar vairākām braukšanas palīgsistēmām. Vienkāršāku manevrēšanu nodrošinās parkošanās palīgistsēma, savukārt joslas ievērošanas sistēma, avārijas bremzēšanas sistēma (AEBS) un aktīvā kruīza kontrole gādās par drošību.
Jaunais Trafic Combi
braukšanas komforts
Ar Stop & Start tehnoloģiju aprīkoto motoru klāsts atbilst jaunākajam Euro 6 D-Full emisiju standartam. Ir iespēja izvēlēties manuālo pārnesumkārbu (ar 110 ZS vai 150 ZS dzinēju) vai 6 pakāpju automātisko divsajūgu EDC (ar 150 ZS vai 170 ZS dzinēju), kas palielinās komfortu un reakcijas ātrumu, pateicoties vienmērīgai un ātrai pārnesumu pārslēgšanai.

UZZINĀT VAIRĀK PAR JAUNO TRAFIC COMBI
Atklājiet līdzīgus modeļus
Similar models
Jaunais Trafic Spaceclass
Similar models
Jaunais Trafic