QRescue: QR kods, kas samazina glābšanas laiku

Renault inovācija, kas izstrādāta ciešā sadarbībā ar ugunsdzēsēju dienestu, garantē paaugstinātu drošību glābšanas operāciju laikā.         
QRescue - Renault
Visa tehniskā informācija vienā skenēšanas reizē
QRescue ir QR kods, kas ļauj neatliekamās palīdzības dienestiem ar vienu skenēšanu piekļūt visai automobiļa tehniskajai informācijai, pat ja tas atrodas ārpus tīkla pārklājuma.         

Standarta komplektācijā* tas atrodas uz Renault automobiļu priekšējā un aizmugurējā stikla vietā, kas saskaņota ar ugunsdzēsēju dienestu, tā atvieglojot viņu darbu.         

* kopš 2022. gada.         

līdz 15 minūtēm ātrāk!

QRescue var ietaupīt līdz pat 15 dārgām minūtēm neatliekamās palīdzības dienestu “zelta stundā”, kas ir kritiskais laiks pēc negadījuma, pirms ievainotie tiek nogādāti slimnīcā.         
QRESCUE
QR kods ir izvietots uz priekšējā un aizmugurējā stikla - QRescue - Renault
QR kods ir izvietots uz priekšējā un aizmugurējā stikla
Avārijas situācijā ir svarīga katra sekunde. Skenējot QR kodu, ugunsdzēsējiem ir tūlītēja piekļuve attiecīgajai automobiļa tehniskajai informācijai, izmantojot lēmumu atbalsta sistēmas (DSS) tabulu.         
LĒMUMU ATBALSTA SISTĒMAS TABULA
operatīva piekļuve - QRescue - Renault
operatīva piekļuve
Lēmumu atbalsta sistēmas lapā ir iekļauta dažāda tehniskā informācija par automobili (dzinējs, akumulatora novietojums, degvielas tvertne, pastiprinātāji, drošības spilveni...) un norādes ātrākai un drošākai glābšanas operācijai bez lieka riska.         

time fighters - Renault
Time Figthers – Renault partnerība ar ugunsdzēsības dienestu
SD Switch un Fireman Access - Renaultt
SD Switch un Fireman Access
modernas braukšanas palīgsistēmas - Renault
modernas braukšanas palīgsistēmas