safety by Renault

human first program

Renault drošība
human first program
paaugstināta drošība visiem satiksmes dalībniekiem
Datu apmaiņa, drošības triecientesti, reālu situāciju simulācija – Renault mērķis ir samazināt negadījumu skaitu un ietekmi. 

Kopā ar zinātniekiem, ekspertiem un glābšanas dienestiem izstrādātajai programmai "Cilvēks pirmajā vietā" ir viens mērķis – katru dienu uzlabot visu satiksmes dalībnieku drošību.
līdz 32
modernām braukšanas palīgsistēmām
vairāk nekā 60
drošības sistēmu
vairāk nekā 2000
patentu drošības jomā(1)
vairāk nekā 5000
apmācītu glābēju(2)

(1) kopš 1969. gada

(2)17 valstīs

Renault un glābšanas dienesti – jauna un unikāla partnerība

Renault ir apmācījis 5000 ugunsdzēsēju un glābēju no 17 valstīm Eiropā, Āzijā, Āfrikā un Latīņamerikā, sniedzot viņiem labāku izpratni par jaunās paaudzes automobiļiem. Renault ir vienīgais ražotājs, kas inovāciju izstrādes procesā iesaistījis glābšanas komandas, kā arī vienīgais, kas savā inženierijas nodaļā nodarbina aktīvu ugunsdzēsēju. Šīs sadarbības rezultāts ir Renault QRescue sistēmas izstrāde un ieviešana visos modeļos (1) , SD Switch (2) un Fireman Access (3).

(1)Standarts no 2022. gada jauniem Renault modeļiem

(2)visos elektrificētajos automobiļos

(3)100% elektriskajos automobiļos un spraudņa (plug-in) hibrīdos

 

APMĀCĪBA
ugunsdzēsēju apmācība
Vienīgais ražotājs pasaulē, kas savā inženieru komandā iekļāvis pilnas slodzes ugunsdzēsēju pulkvežleitnantu un regulāri sadarbojas ar glābšanas komandām – Renault dažu gadu laikā ir apmācījis 5000 ugunsdzēsējus no 17 valstīm! 2023. gadā plānotas jaunas apmācības Eiropā un Latīņamerikā.
QRESCUE RENAULT
Renault QRescue: laika taupīšana neatliekamās palīdzības dienestiem
Izmantojot Renault QRescue kodu uz transportlīdzekļa priekšējā un aizmugurējā stikla, ugunsdzēsējiem un glābējiem ir tūlītēja piekļuve bojātā automobiļa tehniskajai kartei.

 Tā sniedz ugunsdzēsējiem visu nepieciešamo informāciju, lai efektīvi un droši iejauktos. Tās ir gandrīz 15 dārgas minūtes, ko var ietaupīt, palīdzot cietušajiem pirmajā stundā*. 
*kritiskais reaģēšanas laiks
FIREMAN ACCESS
Fireman Access
Lai gan mūsu augstsprieguma akumulatori ir konstruēti tā, lai izskaustu degšanas risku, vienmēr ir iespējams ugunsgrēks ārēju iemeslu dēļ. Gadījumā, ja ugunsgrēks skar akumulatoru, inovatīvā glābējiem domātā sistēma Renault Fireman Access ļauj novirzīt šļūtenes strūklu tieši uz akumulatoru. Intervences laiks tiek saīsināts no vairākām stundām līdz piecām minūtēm!
SD SWITCH
SD Switch
Lai izvairītos no riska, ka glābēji intervences laikā varētu ciest no elektriskās strāvas, Renault inovatīvais "sd switch" nekavējoties atvieno akumulatoru no augstsprieguma elektrotīkla.

drošība, mūsdienu automobiļi

50 gadu laikā Renault ir veicinājis ceļu satiksmes negadījumos cietušo skaita samazināšanos 5 reizes. Lai pastāvīgi uzlabotu visu satiksmes dalībnieku drošību, LAB (Nelaimes gadījumu un biomehānikas laboratorijas) eksperti un 600 inženieru un tehniķu pastāvīgi ievieš jauninājumus. Kopumā ir iesniegti vairāk nekā 2000 patentu un ir izstrādāti vairāki progresīvi risinājumi, piemēram, Fireman Access un SD Switch.

nākotnes mobilitāte un drošība

Renault drošības nākotne
Renault ceļu satiksmes drošības politikas pamatā ir 5 virzieni: izpratne, profilakse, korekcija, aizsardzība, glābšana. Uzņēmumā nepārtraukti tiek izstrādātas inovācijas, piemēram, Safety score, Safety coach un Safety guardian, kas revolucionāri uzlabos drošību pie stūres.

atklājiet arī

Renault human first
Renault human first