ROADS: Renault operational advanced driving simulator

Pasaulē jaudīgākais imersīvās modelēšanas rīks.
safety lab - Renault
Renault automobiļu drošības sistēmu nepārtraukta uzlabošana
Centieni nepārtraukti uzlabot satiksmes dalībnieku drošību ir daļa no Renault koncerna DNS. Renault pastāvīgi ievieš inovācijas, koncentrējoties uz efektīviem tehnoloģiskajiem risinājumiem, lai paredzētu, novērstu un atrisinātu iespējamās problēmas.

ROADS, Renault grupas jaunais braukšanas simulators

ROADS (Renault Operational Advanced Driving Simulator), kas paredzēts ADAS un autonomās braukšanas sistēmu testēšanai un pilnveidošanai, ir lielisks instruments drošības uzlabošanai.

Šis simulators ļauj vadīt automobiļa digitālo dvīni un pārbaudīt to visās iespējamās situācijās, tostarp visbīstamākajās. Tas lieliski papildina laikietilpīgos un dārgos testus, ko veic laboratorijās, poligonā un uz ceļiem.
KAS TAS IR?
Lab - Renault
jauna modelēšanas ēra
Revolucionārais automobiļa vadīšanas simulators ROADS ievada jaunu, aizraujošas simulācijas laikmetu. Papildinot digitālo simulāciju un tradicionālo testēšanu, ROADS ļaus pētīt autovadītāja uzvedību un reakciju uz braukšanas palīgsistēmām un iebūvēto programmatūru, kā arī sagatavoties “programmatūras definēta automobiļa” ieviešanai 2026. gadā.
DIGITĀLAIS DVĪNIS
digital twin
digitālais dvīnis: reālā virtuālais analogs
Digitālais dvīnis ir reāla automobiļa virtuāls analogs. Tas ir paredzēts, lai simulētu autovadītāja uzvedību dažādās satiksmes situācijās un uzraudzītu to autovadītāja palīgsistēmu izmantošanu, kuras paredzēts uzstādīt reālajā auto. ROADS izmanto šo revolucionāro tehnoloģiju.

ROADS ir ideāls rīks automobiļa dinamikas, braukšanas palīgsistēmu un visu informācijas sistēmu testēšanai reālistiskā vidē. Tas ir milzīgs solis drošības pētījumu jomā.

atklājiet arī

Renault innovations
Renault inovācijas
safety score coach and guardian - Renault
Safety score, coach & guardian
time fighters - Renault and firefighters collaboration
Time Figthers – Renault partnerība ar ugunsdzēsības dienestu