gaisa kondicionēšanas sistēma

Atklājiet mūsu gaisa kondicionēšanas sistēmas apkopes piedāvājumu.
Parūpējieties par gaisu, ko elpojat.
gaisa kondicionēšanas sistēma
Gaisa kondicionēšanas sistēma novērš logu aizsvīšanu, attīra gaisu un regulē salona temperatūru, izmantojot unikālu patentētu Renault pretalerģijas filtru.
Nodrošiniet ilgmūžīgu gaisa kondicionēšanas sistēmas darbību un uzlabojiet komfortu, izmantojot Renault servisa paklpojumus.
Renault pretalerģiskais salona filts
Biofunkcionālais salona filtrs palielina aizsardzību pret alergēniem, baktērijām, pelējumu un putekļiem. Tas absorbē alergēnus un novērš baktēriju un pelējuma iekļūšanu salonā. Filtra darbība nozīmē ne tikai tīrāku gaisu salonā, mazāku nogurumu un labākas vadītāja koncentrēšanās spējas, bet labāku gaisu visiem pasažieriem, it īpaši bērniem, it īpaši, braucot piesārņotā pilsētvidē.
Renault pretalerģiskie salona filtri aiztur 99,9% baktēriju un alergēnu. Tam ir pozitīvs iespaids ne tikai uz komfortu salonā, bet arī uz vadītāja un pasažieru drošību.*
Renault pretalerģiskie kabiņa filtra slāņi
augstas efektivitātes cieto daļiņu filtrēšanas slānis
Ārkārtīgi efektīvais filtra slānis bloķē praktiski 99,9% lielāko daļiņu, piemēram, ceļa putekļus, ziedputekšņus, kvēpus, riepu putekļus un smalkākas netīrumu daļiņas.
aktīvētās ogles slānis
Augstas kvalitātes modificētas aktīvās ogles slānis noņem nepatīkamās smakas un kaitīgās gāzes, tostarp ozonu, sēra dioksīdu un slāpekļa oksīdus.
bifunkcionālais slānis
Antibakteriālais bioloģiskais pārklājums ar dabīgo polifenolu aiztur gandrīz visus alergēnus un izslēdz baktēriju un pelējuma (sēnīšu) barošanu.
salona filtru veidi
Kāpēc aktivētā ogle?
Polifenols ir organisks līdzeklis, kas novērš visu veidu slimību attīstīšanos. Tas ierobežo mikroorganismu attīstību un vienlaikus novērš alergēnu iekļūšanu automobiļa salonā.

Vai zinājāt, ka:

  • Alerģija var skart ikvienu, neatkarīgi no vecuma.
  • Katrs trešais Eiropas Savienības iedzīvotājs cieš no siena drudža.
  • Bērniem un vecāka gadagājuma cilvēkiem ir visasākās alerģiskās reakcijas.
  • Globālā sasilšana palielina alerģiskas rekacijas izraisošo augu izplatību un paildzina ziedputekšņu izplatīšanās periodu.
  • Ja vadītājs nošķaudās, braucot ar ātrumu 80 km/h, viņš, aizverot acis, neredz 25 m ceļa.
* Renault pretalerģiskais salona filtrs attīra gaisu, kas nonāk automobiļa salonā. Salona filtrs jānomaina saskaņā ar katram modelim noteikto ražotāja grafiku. Ņemot vērā gaisa piesārņojumu un domājot par vadītāja un pasažieru ērtībām, mēs iesakām filtru nomainīt reizi gadā vai ik pēc 15 000 km.
PADARIET DZĪVI VIENKĀRŠĀKU AR RENAULT SERVISU
kā vēl mēs varam jums palīdzēt? jūsu Renault un jūs arī…
Renault serviss
piederumi jūsu automobilim
Renault serviss
Renault serviss
Renault Assistance un garantija
Renault serviss