oriģinālās un rūpnīcā atjaunotās rezerves daļas

Visi jūsu Renault parametri tiek saglabāti, pateicoties oriģinālajām un rūpnīcā atjaunotām detaļām. Jūs varat būt droši par kvalitāti, uzticamību līdz drošību.

oriģinālās Renault rezerves daļas

Oriģinālās rezerves daļas ir izstrādātas un apstiprinātas Renault automobiļiem, ņemot vērā to tehniskās specifikācijas, un atbilst visstingrākajiem uzticamības, drošības un vides standartu kritērijiem.

Renault oriģinālo detaļu izvēle nozīmē pārliecību par labāko cenas un kvalitātes attiecību un ilgmūžību.

value+ rezerves daļas

Value+ ir jauns rezerves daļu zīmols, kas paredzēts Renault automobiļiem, kas vecāki par 4 gadiem. Tas garantē augstu kvalitāti, ievērojot Renault stingrās prasības un specifikācijas.

rūpnīcā atjaunotās rezerves daļas

Mūsu rūpnīcā atjaunotās detaļas ir oriģināli, pilnībā atjaunoti produkti, kam ir tāda pati garantija kā jaunām oriģinālajām detaļām, taču tās pieejamas par cenu, kas atbilst to Renault automobiļu atlikušajai vērtībai, kuri ir vecāki par 3 gadiem.

Rūpnīcā atjaunoto detaļu klāsts dod iespēju izmantot vairāk nekā 2000 produktu, kas piemēroti 3 gadus veciem un vecākiem Renault automobiļiem. Mūsu rezerves daļas tiek atjaunotas tādā veidā, lai atbilstu jaunu produktu specifikācijai, tādējādi nodrošinot transportlīdzekļa sākotnējo veiktspēju, turklāt ļauj īstenot ilgtspējīgu resursu politiku.
* Termins "atjaunots" attiecas uz detaļām, kuras aprites ekonomikas ietvaros ir atjaunotas saskaņā ar ražotāja norādījumiem un tiek piedāvātas pakotnē Standarta Nomaiņa. Autorizētā noliktava var piegādāt detaļu, ja tā ir pieejama laikā, kad tiek veikts automobiļa remonts. Tā nevar radīt nopietnu risku videi, veselībai vai ceļu satiksmes drošībai, tomēr to nedrīkst nomainīt izmantot bezmaksas maiņai garantijas līguma periodā vai servisa līguma ietvaros (saskaņā ar Patērētāju tiesību kodeksa panta noteikumiem R. 224-23).

izdariet gudru izvēli parlabu atjaunotām renault oriģinālajām daļām

augsta kvalitāte
Atjaunotās daļas atbilst tām pašām augstajām kvalitātes prasībām, kuras tiek izvirzītas jaunajām daļām, un tām ir tāda pati garantija, taču to cena ir pielāgota 3 gadus veciem un vecākiem Renault automobiļiem.
ekonomija
Remontējot savu automobili, ietaupiet līdz pat 50% rezerves daļu izmaksu un vienlaikus baudiet Renault oriģinālo detaļu garantiju un kvalitāti.
draudzīgums videi
Tā ir mūsu atbilde aprites ekonomikas un vides aizsardzības izaicinājumiem: mēs atjaunojam un pārstrādājam, lai samazinātu atkritumu apjomu.

Salīdzinot ar jaunas daļas izgatavošanu, atjaunošana samazina izejvielu patēriņu un nodrošina vēl citus ietaupījumus: -80% enerģijas, -88% ūdens, -92% ķīmisko vielu un -70% atkritumu.

kā vēl mēs varam jums palīdzēt?

jūsu Renault un jūs arī…

papildu garantija
papildu garantija
Renault serviss
piederumi jūsu automobilim
Renault serviss