autovadītāja palīgsistēmas

nepārspējams braukšanas prieks

MEGANE E-TECH 100% ELECTRIC 

aizmugures skata kamera
Vairs nekādu problēmu ar aizmugures skatu, ko varētu ierobežot pasažieri vai bagāža. Kamera, kas uzstādīta aizmugurējā logā, pārraida attēlu no automobiļa aizmugures uz iekšējo atpakaļskata spoguli.
Active Driver Assist
Pieskaņojiet savu 100% electric Megane E-Tech ceļa apstākļiem. Active Driver Assist pielāgos ātrumu atbilstoši ceļa apstākļiem (apļveida krustojums, līkumi), saglabājot drošu distanci un noturot automobili joslas centrā. Ja priekšā braucošā transportlīdzekļa ātrums samazināsies, jūsu elektriskais Megane apstāsies  un, kad iespējams, automātiski atsāks kustību.

kā arī...

Renault Megane E-Tech electric
LED Adaptive Vision priekšējie lukturi (ar iebūvētu miglas lukturu funkciju)
Atkarībā no satiksmes situācijas un laikapstākļiem sistēma automātiski regulē gaismas kūli, lai nodrošinātu lielāku komfortu un drošību.
Renault Megane E-Tech electric
automātiska pārslēgšanās no tālās gaismas uz tuvajām gaismām
Automātiska pārslēgšanās no tālās gaismas uz tuvajām gaismām darbojas, pateicoties vējstikla augšējā daļā uzstādītai kamerai, kas analizē gaismas plūsmas atkarībā no apgaismojuma līmeņa un ceļa apstākļiem.
Renault Megane E-Tech electric
palīgsistēma kustības uzsākšanai kalnā
Aktivizējas automātiski, 2 sekundes uzturot spiedienu bremžu sistēmā, lai vadītājs pagūtu noņemt kāju no bremžu pedāļa un nospiest akseleratora pedāli. Sistēma ir aktīva, ja ceļa slīpums ir lielāks par 3%.
Renault Megane E-Tech electric
inteliģentā aktīvā kruīza kontrole (i-ACC)
Saglabā drošu attālumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim. Sistēma samazina ātrumu, ja attālums ir nepietiekams, vai palielina, ja attālums pārsniedz iestatīto. Tā arī iepriekš nolasa situācijas uz ceļa, piemēram, sastrēgumus vai apļveida krustojumus, kas ietekmē ātruma kontroli.
Renault Megane E-Tech electric
aktīvais ātruma regulators (ACC)
Ļauj saglabāt drošu attālumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim. Sistēma samazina ātrumu, ja attālums ir nepietiekams, vai palielina, ja tas pārsniedz noteikto.
Renault Megane E-Tech electric
ātruma regulators un ierobežotājs
Kontrolējiet ātrumu braukšanas laikā, izmantojot slēdžus uz stūres rata. Nosakiet maksimālo ātrumu, lai ievērotu uz ceļa noteiktos ātruma ierobežojumus.
vairāk par jaunais Megane E-Tech electric