elektromobilitāte saskaņā ar jauno 100% electric Renault Megane E-Tech

PADARIET IKDIENU VIENKĀRŠĀKU AR ELEKTROMOBILI

elektromobilitāte, Renault pieredze

inovatīvas elektriskās tehnoloģijas
Pateicoties jaunajai CMF-EV platformai, 100% electric Mégane E-Tech salons piedāvā inovatīvas tehnoloģijas. Patiess braukšanas prieks un veiktspēja ir garantēta:
 
 • 60 kWh akumulatora un 220 ZS elektromotora apvienojums.
 • Akumulatora temperatūras kontroles tehnoloģija ar ūdens dzesēšanu un akumulatora uzsilde pirms uzlādes.
  pārdomāta iekšējā telpa
  100% electric Megane E-Tech ir izstrādāts jūsu komfortam. Tirgū plānākais akumulators ar 110 mm platumu un kompaktais motors atbrīvo vietu priekšā, kur izvietots bagāžas nodalījums ar 33 litru tilpumu.
   
  Mēs esam parūpējušies arī par aizmugurējiem pasažieriem. Tā kā elektromobilim nav nepieciešami daži mehāniskie komponenti (piemēram, pārnesumkārba) un tam ir pagarinātā riteņu bāze, auto ir līdzena grīda un vairāk vietas kājām.
  aizraujošs brauciens
  Megane E-Tech ir 100 % electric automobilis, kas piedāvā ne tikai jaunu elektromotoru, bet arī labāku svara sadalījumu un zemāku smaguma centru.
   
  Ainava mainās elektrizējošā klusumā. Dinamiski, lineāri paātrinājumi vienmērīgi seko cits citam. Nekādu rāvienu vai vibrācijas. Vēl lielāku braukšanas komfortu nodrošina rekuperatīvās bremzēšanas lāpstiņas pie stūresrata.

  uzlāde

  Jūsu rīcībā ir plašs pielāgotu risinājumu klāsts, kas ļauj uzlādēt elektromobili mājās, darbā vai ceļā. 100% electric Renault Megane E-Tech standartaprīkojumā ir iekļauts Mode 3 2. tipa kabelis, ko var izmantot uzlādei mājās no Wallbox (1) vai publiskas uzlādes stacijas termināļa.
  ietaises tips uzlādes jauda(2) kabelis 60 kWh akumulators
  50km
  60 kWh akumulators
  250km
  60 kWh akumulators
  450km
  privātā uzlādes stacija jeb Wallbox 7,4 kW
  Mode 3 lādēšanas kabelis iekļauts standarta aprīkojumā 1 h 5 h 9 h 15 min
  Green'Up mājas kontaktligzda 3,7 kW2. tipa lādēšanas kabelis vai "flexi-charger" pieejams kā papildu aprīkojums. 2 h 10 h18 h
  standarta mājsaimniecības kontaktligzda(1)
  2,3 kW2. tipa "flexi-charger" kabelis pieejams kā papildu aprīkojums 3 h 20 min17 h30 h 30 min
  publiskais uzlādes terminālis 130 kW (60 kWh)
  kabelis pieejams terminālī 7 min
  25 min1 h 15 min
  publiskais uzlādes terminālis (akumulators 60 kWh) 22 kWh3. typa lādēšanas kabelis iekļauts standarta aprīkojumā 7 min 1 h 30 min3 h 15 min
  (1) ieteicams neregulārai lietošanai.
  (2) maksimālā jauda un uzlādes laiks, pamatojoties uz mēreniem laikapstākļiem (20°).     
      

  akumulators un nobraukuma rezerve

  Cik kilometru var nobraukt ar 100% electric Megane E-Tech?
  Ar 60 kWh akumulatoru var nobraukt līdz 450 kilometriem (WLTP)* kombinētajā ciklā un līdz 300 kilometriem uz šosejas.


  * Pieejamas tehno un ikoniskās versijas.
  Kā palielināt elektromobiļa sniedzamību?
  100% electric Megane E-Tech ir aprīkots ar bremzēšanas enerģijas atgūšanas sistēmu. Izmantojot lāpstiņas pie stūresrata, rekuperācijas intensitātes  iestatījumus var mainīt jebkurā laikā, nenoņemot rokas no stūres. Izvēloties maksimālo enerģijas atgūšanas līmeni, piemēram, pilsētā, jūs varat ievērojami palielināt sniedzamību.
   
  Izmantojiet arī tiešsaistes pakalpojumus. Reāllaikā optimizējiet nobraukuma rezervi un droši dodieties uz galamērķi, izmantojot Google  openR link.
  Kā izvēlēties vispiemērotāko versiju?
  100% electric Megane E-Tech, kas pieejams ar 60 kWh akumulatoru, labi darbosies jebkuros apstākļos.

  60 kWh akumulators nodrošinās daudzpusīgu automašīnas izmantošanu, tostarp braucieniem pa šoseju vai nedēļas nogales braucieniem uz laukiem.
  Ikdienā es dodos garos braucienos. Vai 100% electric Megane E-Tech ir man piemērots?
  Ar 60 kWh akumulatoru un uzlādes jaudu līdz 130 kW 100% electric Megane E-Tech ir ideāli piemērots gariem braucieniem. Tā sniedzamība ir līdz 450 km (WLTP)* kombinētajā ciklā un līdz 300 km, ja brauc pa automaģistrāli.
   
  Elektromobiļa braucienu plānotājs ir ideāls palīgs, kad veicami lieli attālumi. Lai sagatavotos braucienam, aktivizējiet plānotāju  multimediju sistēmā. Prognozes funkcija reāllaikā pielāgosies jūsu brauciena apstākļiem un novirzīs jūs uz pieejamajiem uzlādes punktiem.
  Vai iebūvēto tehnoloģiju izmantošana ietekmē elektromobiļa sniedzamību?
  Elektroniskajām ierīcēm ir pavisam neliela ietekme uz 100% electric Megane E-Tech nobraukuma rezervi. Lai ikdienā palielinātu sniedzamību, brauciet vienmērīgi un efektīvi!

  kabeļi un termināļi

  Ar kādu kabeli var uzlādēt 100% electric Megane E-Tech?
  Kabeļa veids ir atkarīgs no izvēlētās 100% electric Megane E-Tech versijas.
  100% electric Renault Megane E-Tech standartaprīkojumā ir Mode 3 kabelis ar Type 2 spraudni, ko var izmantot uzlādei no privātās stacijas (Wallbox) vai publiskās uzlādes stacijas (maiņstrāvas režīmā – vairāk nekā 90% publisko uzlādes punktu Eiropā).


  Aprīkojiet savu elektromobili ar papildu Mode 2 "Flexicharger" kabeli, kas var noderēt neplānotām uzlādēm, kad nepieciešams izmantot 2,3 kW mājas kontaktligzdu. Izmantojot šo kabeli, pilnībā uzlādēt akumulatoru var 20-30 stundu laikā.

  Versijām ar ātro uzlādi/optimālo izlādi standarta aprīkojumā ir iekļauts līdzstrāvas borta lādētājs (130 kW), kas ļauj izmantot pie automaģistrālēm izvietotos lieljaudas termināļus. Šim uzlādes režīmam nav nepieciešams papildu kabelis, jo izmanto termināļa iebūvēto kabeli – kā degvielas uzpildes stacijas sūkņa pistoli.
  Vai es varu pieslēgt savu 100% electric Megane E-Tech mājas elektrības kontaktligzdā?
  Izmantojiet 2. režīma "Flexicharger" kabeli, lai pieslēgtu Megane E-Tech standarta 2,3 kW mājsaimniecības rozetei. Šo uzlādes režīmu laiku pa laikam var izmantot neregulārās situācijās vai tad, ja nav speciāla elektromobiļu lādētāja. Pilnai uzlādei ir nepieciešamas 20 līdz 30 stundas. 

  Lai paātrinātu uzlādi un palielinātu drošību, iesakām uzstādīt Wallbox 7 vai 22 kW termināli!
  Kā es varu uzlādēt savu transportlīdzekli no publiskās uzlādes stacijas?
  Savienojieties ar Google Maps, izmantojot 100% electric Megane E-Tech multimediju sistēmu openR Link, un atrodiet ceļu līdz tuvākajai uzlādes stacijai. Izmantojiet electric transportlīdzekļu maršruta plānotāju, lai plānotu pieturvietas un uzlādes laiku, kas ļaus droši nokļūt galamērķī.
  Vai 100% electric Megane E-Tech var uzlādēt ārpus savas valsts?
  Megane E-Tech electric ir pielāgojams jebkuram akumulatora uzlādes veidam Eiropas maiņstrāvas un līdzstrāvas lādētāju tīklā.

  uzturēšanas izmaksas un apkalpošana

  Cik maksā uzlāde?
  Lai gan vidējās uzlādes izmaksas ir atkarīgas no vairākiem kritērijiem (uzlādes iekārtas jauda, operators, pieslēguma veids), tomēr izmaksas ir iespējams aprēķināt samērā precīzi.

   
  Tiek lēsts, ka Eiropā vidējās izmaksas par 100 km ir no 2,5 līdz 4 eiro atkarībā no valsts.


  Vietēji ir iespējams izmantot īpašu tarifu, kas samazina uzlādes izmaksas, izmantojot Megane E-Tech multimediju sistēmā un aplikācijā My Renault pieejamo elektromobiļu uzlādes programmu.
  Kādas ir 100% electric Megane E-Tech tehniskās apkopes priekšrocības?
  Vienkāršota 100% electric Megane E-Tech tehniskā apkope - nav nepieciešama eļļas vai siksnas maiņa!
   
  Tas pats attiecas uz bremžu klučiem un diskiem, kuru kalpošanas laiks ir daudz ilgāks, jo reģeneratīvās bremzēšanas laikā bremžu pedālis tiek izmantots ierobežoti.

  dzīve ar elektromobili

  Kāda ir 100% electric Megane E-Tech ietekme uz vidi?
  Ar E-Tech klāstu Renault cita starpā cenšas samazināt oglekļa dioksīda emisiju.
   
  Pateicoties inovatīviem risinājumiem, kas nodrošina iespaidīgu veiktspēju, 100 % electric Megane E-Tech dzinējs samazina arī oglekļa dioksīda emisijas, nodrošinot 0 g CO2 izmešu. Ņemot vērā vilces akumulatora jaudu un elektroenerģiju, kas nepieciešama dzinēja darbināšanai visā tā aprites ciklā, Megane E-Tech ir videi draudzīgāks nekā automobiļi ar iekšdedzes dzinēju.

  100% electric Megane E-Tech arī veicina centienus samazināt ietekmi uz vidi, izmantojot pārstrādātus materiālus, piemēram, tekstilmateriālus vai plastmasu, kas izmantoti salona apakšējās daļas konstrukcijā.
  Kāds ir 100% electric Megane E-Tech akumulatora darbības laiks?
  100% electric Megane E-Tech akumulators ir paredzēts visam transportlīdzekļa ekspluatācijas laikam.
   
  Turklāt Renault piedāvā 8 gadu garantiju un 160 000 km nobraukumu ar 70 % oriģinālā akumulatora ietilpību. Uzziniet vairāk lietotnē Mans Renault un apskatiet akumulatora veiktspējas sertifikātu.

   elektriskās mobilitātes vārdnīca

   uzlāde no maiņstrāvas tīkla
   Uzlāde ar zemas vai vidējas jaudas maiņstrāvu. Uzlādes režīms, ko visbiežāk  izmanto mājās un lielākajā daļā publisko uzlādes staciju.
   uzlāde ar līdzstrāvu
   Ātrā uzlāde, izmantojot līdzstrāvu. Nepieciešama īpašs ātrās uzlādes terminālis, kas pieejams tikai publisko staciju tīklā.
   izmantojamā jauda
   Akumulatorā pieejamais enerģijas daudzums, ko var izmantot transportlīdzeklis. Izsaka kilovatstundās (kWh).
   E-Tech
   Renault izstrādāta 100% electric tehnoloģija, hibrīds vai plug-in hibrīds.
   rekuperatīvā bremzēšana (rekuperācija)
   Bremzēšanas laikā atgūst enerģiju, lai palielinātu elektromobiļa nobraukuma rezervi: katru reizi, kad transportlīdzeklis palēninās, daļa kinētiskās enerģijas tiek pārvērsta elektroenerģijā. Akumulators tiek uzlādēts, kad autovadītājs atlaiža akseleratora pedāli vai viegli nospiež bremžu pedāli.
   flexi charger
   Lādēšanas kabelis, ar ko elektromobili var pieslēgt mājsaimniecības elektrotīklam. Flexi-Charger kabeli, kas paredzēts neregulārai uzlādei mājās, ieteicams pievienot kontaktligzdai ar īpašu zemējumu.
   kW
   Kilovata apzīmējums. Jaudas vienība, kas raksturo elektromobiļa vai iekšdedzes automobiļa dzinēja jaudu. Kilovats var arī raksturot uzlādes jaudu ar līdzstrāvu (DC) vai maiņstrāvu (AC).
   kWh
   Kilovatstundas apzīmējums. Enerģijas mērvienība, kas ļauj noteikt enerģijas ietilpību, ko akumulators var nodrošināt dzinējam vienas darbības stundas laikā.
   REŽĪMS 2
   Šis kabelis ir nepieciešams elektromobiļa uzlādei no standarta kontaktligzdas.
   Mode 3
   Šis kabelis ir nepieciešams, lai elektromobili uzlādētu no privātās stacijas (Wallbox) vai publiskajā uzlādes stacijā.
   pastiprinātā ligzda
   Mājas uzlādes risinājums, kas ir efektīvāks nekā parastā elektriskā kontaktligzda (sava veida Green'Up mājsaimniecības elektriskā kontaktligzda). Tā ļauj uzlādēt ar lielāku jaudu (3,2 kW pastiprinātajai rozetei salīdzinājumā ar 2,3 kW standarta rozetei) un ir drošāka (aprīkota ar diferenciālo slēdzi).  
   wallbox
   Privātā uzlādes stacija. Nodrošina ievērojami ātrāku un efektīvāku uzlādi nekā standarta kontaktligzda. Ar iebūvētu uzlādes kontroli un aizsardzību pret pārspriegumu nodrošinās augstāku drošības līmeni mājās.
   vairāk par jaunais Megane E-Tech electric