EASY LIFE

Mēs ieviešam jauninājumus, lai atvieglotu jūsu dzīvi. Atklājiet mūsu Renault EASY DRIVE un Renault CONNECT tehnoloģijas.

Renault Easy Drive

DODIETIES CEĻĀ MIERĪGU SIRDI

Izbaudiet auto vadīšanu ar mūsu braukšanas un parkošanās palīgsistēmām! Renault novatoriskās tehnoloģijas atbalstīs jūs ik uz soļa.
Easy Life
MULTI-SENSE sistēma
Aktivizējiet MULTI-SENSE sistēmu multimediju ekrānā. Pielāgojiet braukšanas palīgsistēmas, 4CONTROL, izvēlieties braukšanas režīmu vai salona apgaismojuma krāsu atbilstoši savam noskaņojumam. 

Easy Life
4 riteņu stūrēšanas sistēma 4CONTROL
4CONTROL četru riteņu stūrēšanas sistēma reāllaikā nosaka sliktas saķeres situāciju un dinamiski pielāgo braukšanas trajektoriju atkarībā no ceļa stāvokļa un automobiļa ātruma. Sistēma ar 4 stūrējamiem riteņiem ļauj samazināt apgriešanās rādiusu: mazā ātrumā tā samazina stūrēšanai nepieciešamo piepūli, savukārt lielā ātrumā ievērojami uzlabo automobiļa stabilitāti.

SAGLABĀJIET SAVIENOJUMU AR PASAULI
Renault CONNECT
Mūsu pakalpojumi padarīs jūsu braucienus un ceļojumus vēl ērtākus.
BRAUCIET DROŠI
Renault drošība
Mēs ieviešam jauninājumus, lai atvieglotu jūsu dzīvi. Mēs rūpējamies par drošība, lai jūs būtu aizsargāti.
ATKLĀJIET E-TECH HIBRĪDPIEDZIŅU
Hibrīda tehnoloģija E-TECH
E-Tech tehnoloģija ir daudzu gadu zināšanu un pieredzes rezultāts, izstrādājot elektromobiļus un pārņemot zinātības no Formula 1. Tagad tā ir pieejama mūsu pirktākajos modeļos – Clio, Captur, Arkana, Megane Grandtour. 
GŪSTIET PATIESU PRIEKU UN JAUNU BRAUKŠANAS PIEREDZI
Media
reģistrējieties Renault testa braucienam
Media
atklājiet mūsu pasauli