safety control

32 modernas braukšanas palīgsistēmas

RENAULT AUSTRAL

braukšanas palīgsistēmas

Renault Austral
Active Driver Assist sistēma
Šis aktīvais palīgs regulē ātrumu atbilstoši ceļa konfigurācijai (apļveida krustojumus, līkumus), saglabājot drošu attālumu un noturot auto joslas vidū. Tiklīdz priekšā braucošais transportlīdzeklis samazinās ātrumu, jūsu Austral hibrīdauto bremzēs un apstāsies. Satiksmei atjaunojoties, tas automātiski atsāks kustību.
Renault Austral
9,3" projekcijas ekrāns
Jauno Renault Austral ir iespējams aprīkot ar lielu projekcijas ekrānu, kas parāda visu svarīgāko brauciena informāciju, kā arī dažādus brīdinājumus un norādījumus, ļaujot jums pilnībā koncentrēties uz ceļu.
kā arī

parkošanās palīgsistēma

Renault Austral
360° 3D kamera
Apvienojot četru kameru pārraidīto attēlu, sistēma nodrošina 360° apkārtes skatu, ļaujot viegli un droši veikt visus nepieciešamos manevrus.
kā arī

drošība

Renault Austral
LED Matrix vision
Matricas LED lukturu sistēma spēj izslēgt atsevišķus diožu elementus, tā novēršot pretējā vai tajā pašā virzienā braucošu vadītāju apžilbināšanu. Tā kā tiek izslēgtas tikai dažas diodes, pārējo LED veidotais gaismas kūlis vienmēr nodrošina optimālu redzamību jebkuros apstākļos. Sistēmu aktivizē vējstikla augšdaļā izvietotā kamera.
kā arī
Renault Austral
aklo zonu kontroles sistēma (BSW)
Kad ātrums pārsniedz 15 km/h, sistēma ar gaismas signālu palīdzību brīdina par grūti pamanāmiem transportlīdzekļiem jūsu auto sānos un aizmugurē.
Renault Austral
joslas pamešanas brīdinājuma sistēma (LDW)
Sistēma brīdina vadītāju, ja viņš netīšām šķērso nepārtrauktu vai pārtrauktu līniju. Tā darbojas, izmantojot kameru, kas uzstādīta aiz salona atpakaļskata spoguļa.
Renault Austral
ātruma pārsniegšanas brīdinājuma sistēma ar ceļa zīmju atpazīšanas funkciju (TSI/TSR)
Sistēma informē vadītāju par ātruma ierobežojumiem un brīdina par to pārsniegšanu, kā arī iesaka mainīt ātruma regulatora iestatījumus. Turklāt sistēma nolasa arī citas ceļa zīmes, piemēram, aizliegumu apdzīt.
Renault Austral
ceļa zīmju atpazīšanas sistēma (TSR)
Mērinstrumentu panelī tiek rādīta ātruma ierobežojuma informācija, ko no ceļa zīmēm nolasa automobiļa kamera.
Renault Austral
avārijas bremzēšanas palīgsistēma ar gājēju un velosipēdistu noteikšanas funkciju (AEBS)
Sistēma atpazīst automobili, velosipēdistu vai gājēju un bremzē, ja tas pēkšņi pietuvojas. Pārvietošanās pilsētā vēl nekad nav bijusi tik droša gan dienā, gan naktī.
Renault Austral
aktīvā avārijas bremzēšanas sistēma ar pretējās joslas šķērsošanas palīgfunkciju (AEBS)
Nogriežoties pa kreisi, sistēma aprēķina attālumu starp jauno Renault Austral un pretimbraucošo transportlīdzekli un brīdina vadītāju par frontālas sadursmes risku. Vadītājs var bremzēt auto, bet, ja sistēma joprojām konstatē sadursmes risku, bremzēšanas spēks tiek automātiski palielināts. Ja vadītājs nereaģē, sistēma automātiski aktivizē bremzes.
Renault Austral
atpakaļgaitas avārijas bremzēšanas sistēma (R-AEB)
Braucot atpakaļgaitā, automobilis automātiski bremzē, ja tā ceļā parādās šķērslis.
Renault Austral
brīdinājums sistēma braukšanai atpakaļgaitā
Automobiļa vadītājs saņems brīdinājumu, ja aizmugurē no sāniem tuvosies cits transportlīdzeklis.
Renault Austral
joslas ieturēšanas sistēma (LKA)
Sistēma, kas darbojas ātruma diapazonā no 70 līdz 160 km/h, koriģē automobiļa trajektoriju, ja tas, neieslēdzot pagrieziena rādītājus, šķērso nepārtraukta vai pārtraukta līniju, un notur to braukšanas joslā.
Renault Austral
joslas ieturēšanas avārijas sistēma (ELKA)
Sistēma, kas darbojas ātruma diapazonā no 70 līdz 160 km/h, koriģē automobiļa trajektoriju, ja tas, neieslēdzot pagrieziena rādītājus, šķērso nepārtrauktu vai pārtrauktu līniju, un notur to savā braukšanas joslā. Sistēma atpazīst citus transportlīdzekļus, kas brauc tajā pašā vai pretējā virzienā, kā arī nosaka ceļa malu, pat ja uz tās nav līnijas.
Renault Austral
drošas izkāpšanas funkcija (OSE)
Sistēma brīdina par sadursmes risku, ja pirms durvju atvēršanas automobilim garām brauc cits transportlīdzeklis.
Renault Austral
automātiskā tālo/tuvo gaismu pārslēgšana (AHL)
Kamera vējstikla augšdaļā analizē gaismas plūsmu un atkarībā no apgaismojuma un ceļa apstākļiem automātiski pielāgo apgaismojumu.
Renault Austral
LED Adaptive vision (ar iebūvētu miglas lukturu funkciju)
Sistēma automātiski pielāgo lukturu gaismas kūli braukšanas situācijai un laika apstākļiem, būtiski uzlabojot komfortu un drošību.
vairāk par Austral