drive control

4Control advanced

RENAULT AUSTRAL
GLUDA BRAUKŠANA
Jaunās paaudzes uzlabotā 4Control sistēma piedāvā sensacionālu braukšanas pieredzi. Tā padara jauno Renault Austral veiklu un izveicīgu, braucot nelielā ātrumā, un stabilu un drošu, braucot lielā ātrumā.
STABILA BRAUKŠANA
Uzlabotā 4Control sistēma palīdzēs jums ik braucienā. Tā pastāvīgi nodrošina lielāku stabilitāti uz ceļa neatkarīgi no braukšanas ātruma.
VIEGLA PARKOŠANĀS UN MANEVRĒŠANA
Uzlabotā 4Control sistēma atvieglo manevrēšanu un līkumu izbraukšanu nelielos ātrumos, savukārt nelielais 10,1 m apgriešanās aplis padara vienkāršāku parkošanos un apgriešanos.
Renault Austral
uzlabota vadāmība un manevrēšana
Lielāka izveicība, braucot nelielā ātrumā (līdz 60 km/h). Pateicoties nelielajam apgriešanās aplim (salīdzinājumā ar kompaktiem pilsētas auto), jums būs viegli manevrēt, vadot auto pilsētas satiksmē un novietojot to stāvvietā.
Renault Austral
vēl vairāk braukšanas prieka līkumos
Braukšanas ātrumam pārsniedzot 60 km/h, visi četri riteņi tiek stūrēti vienā virzienā, paaugstinot stabilitāti un drošību.
Renault Austral
multi-sense
Dzinēja reakcija un skaņa, stūres pretestība, apgaismojums, vadītāja ekrāna konfigurācija – ar multi-sense un pieciem braukšanas režīmiem jūs varēsiet pielāgot automobili savām vēlmēm un radīsiet personalizētu braukšanas pieredzi.
vairāk par Austral