uzlāde

uzlādes risinājumi

JAUNAIS MASTER
Atklājiet Mobilize uzlādes risinājumu klāstu profesionāļiem: uzlādes stacijas, uzlādes kartes, uzlādes risinājumi autoparkiem, iekārtas un kabeļi.

elektromobiļu uzlāde meistariem, veikalu īpašniekiem un uzņēmējiem

uzņēmumā
All New Master Renault - charging point
Mobilize Power Solutions uzlādes stacijas uzstādīšana
Atbalsts no A līdz Z:
  • Pasūtīšana, pērkot automobili
  • Viss vienā piedāvājumā – par vienu cenu
  • Elektroinstalācijas atbilstības pārbaude, izmantojot videozvanu
  • stacijas uzstādīšana pirms automobiļa piegādes (ne ilgāk kā 45 darba dienu laikā no pasūtījuma datuma)
  • Francijā ražota Mobilize PowerBox stacija ar savienotajiem pakalpojumiem: uzlādes programmēšana un pārraudzība, automātiska atjaunināšana, tiešsaistes diagnostika un atbalsts.
All-New Renault Master - charging point
maksājiet mazāk, izmantojot viedo uzlādi
Ietaupiet ar Mobilize Smart Charge: lietotne automātiski ieplāno automašīnas uzlādi zema elektroenerģijas pieprasījuma stundās, lai jūs varētu izmantot pēc iespējas zemāku tarifu. Jūsu tālredzība tiek atalgota ar cash-back sistēmu.
ceļā
ērti norēķini par uzlādi, esot ceļā
Lai kurp vestu jūsu ceļš, Eiropā jūs varat uzlādēt savu automobili ar vienu karti – Mobilize Charge Pass. Tā darbojas 25 valstīs, nodrošina piekļuvi vairāk nekā 500 000 uzlādes punktu, 2300 lieljaudas uzlādes stacijām Ionity tīklā un ļauj ērti pārvaldīt braucienus: skatiet staciju parametrus un pieejamību un norēķinieties ar vienu karti utt.

uzlāde uzņēmumu autoparkiem

Mobilize Power Solutions piedāvā pielāgotus pilna cikla risinājumus elektromobiļu parka uzlādei uzņēmumā, darbinieku mājās un braucienos. No konsultācijām līdz uzlādes staciju tīkla ierīkošanai, uzraudzībai un uzturēšanai – jūs saņemat pilnīgu 360° atbalstu.
uzņēmumā
All-New Renault Master - charging point
uzņēmumā
Nodrošiniet ērtu uzlādi saviem darbiniekiem, klientiem un apmeklētājiem. Mobilize Power Solutions parūpēsies par visu, sākot no analīzes un beidzot ar ierīkošanu un finansēšanu. Jūs saņemsiet ikdienas tehnisko atbalstu stacijas ekspluatācijai un apkopei.
ceļā
All-New Renault Master - charging point
ceļā
Atvieglojiet braucienus saviem darbiniekiem, izmantojot Mobilize Power Solutions lietotni un Mobilize Business Pass. Ar šo risinājumu darbinieki varēs izmantot vienu no lielākajiem uzlādes staciju tīkliem Eiropā un ērti maksāt par uzlādi.
mājās
All-New Renault Master - charging point
mājās
Uzstādot Mobilize uzlādes staciju savu darbinieku mājās, jūs varat attālināti uzraudzīt viņu elektroenerģijas patēriņu, atlīdzināt viņiem izmaksas un kontrolēt sava autoparka uzlādes budžetu.

iekārtas un kabeļi