E-Tech 100% electric motors

E-Tech 100% electric motors

JAUNAIS MASTER
Novērtējiet Renault Master E-Tech 100% electric aerodinamisko dizainu un E-Tech tehnoloģijas priekšrocības, tostarp nobraukuma rezervi līdz 460 km: vienkārša ekspluatācija, samazinātas izmaksas un savienotie pakalpojumi.
27%
enerģijas patēriņa samazinājums*
460 km
nobraukuma rezerve**
2 akumulatori
40 kWh un 87 kWh
* WLTP ciklā, salīdzinot Renault Master L2H2 E-Tech 87 kWh un Renault Master E-Tech 100% electric 52 kWh. Renault pētījums.
** WLTP dati L2H2 4T versijai.
4 iemesli izvēlēties elektromobili
Renault Master E-tech 100% electric
Uzlādējieties jebkurā vietā: maiņstrāvas un ātrās uzlādes līdzstrāvas stacijās, darbā un mājās – no parastās vai pastiprinātās rozetes.
Renault Master E-tech 100% electric
Pārejiet uz nulles CO₂ emisiju un brauciet bez ierobežojumiem pilsētas centrā un daļās, kur noteiktas zemu izmešu vai bezizmešu zonas.
Renault Master E-tech 100% electric
Atklājiet ērtības, ko sniedz savienotie pakalpojumi: piemēram, My Renault lietotne palīdz atrast tuvējās uzlādes stacijas un pārbaudīt to pieejamību.
Renault Master E-tech 100% electric
Ātrās uzlādes stacijā 15–80% uzlādei ir nepieciešamas tikai 38 minūtes.

braukšanas komforts

electric driving - Master - Renault
braukšana ar E-Tech 100% electric
Vienmērīgs, dinamisks starts, spēcīgs paātrinājums, braukšana bez motora trokšņa: izbaudiet elektriskās braukšanas priekšrocības.

nobraukuma rezerve

AKUMULATORI AR 40 UN 87 KWH KAPACITĀTI
2 batteries 40 & 87 kW - Master - Renaul
akumulatori, kas palīdzēs efektīvi izpildīt jūsu darba uzdevumus
Divu akumulatoru piedāvājums ļauj sasniegt dažādus mērķus:
  • nobraukums ar 40 kWh akumulatoru ir 180 km – ideāli darbam pilsētā;
  • nobraukums ar 87 kWh akumulatoru ir līdz 460 km – perfekti tāliem braucieniem.
SNIEDZAMĪBA
driving range - Master - Renault
uzzināt vairāk
Aerodinamika, jauna rekuperatīvās bremzēšanas sistēma, inovatīvas tehnoloģijas: atklājiet risinājumus, kas ļāvuši sasniegt 460 km nobraukuma rezervi un samazināt enerģijas patēriņu par 27%*.

* WLTP ciklā, Renault Master L2H2 E-Tech 87 kWh un Renault Master E-Tech electric 52 kWh salīdzinājums. Renault pētījums.
ECO REŽĪMS
optimised consumption - Master - Renault
patēriņa optimizācija
Eco režīms, ko var aktivizēt jebkurā laikā, ļauj būtiski samazināt enerģijas patēriņu un palielināt nobraukuma rezervi. Tas optimizē energoietilpīgās funkcijas, tostarp salona apsildi un gaisa kondicionēšanu, kā arī pielāgo elektriskās piedziņas jaudu un paātrinājuma intensitāti.
REKUPERATĪVĀ BREMZĒŠANA
regenerative braking - Master - Renault
efektīva bremzēšana lielākai nobraukuma rezervei
Gan palēninoties, gan bremzējot, jaunā sistēma uzlādē akumulatoru, tādējādi palielinot nobraukuma rezervi. Tagad bremzēšanas laikā radusies kinētiskā enerģija tiek pārvērsta elektriskajā vēl efektīvāk.

uzlādes risinājumi

Mobilize pieredze uzlādes jomā
Ieviešot elektriskos komercauto, parādās arī jaunas iespējas, prasības un pakalpojumi. Lai nodrošinātu pilnīgu jaunā Master E-Tech 100% electric priekšrocību izmantošanu, Mobilise piedāvā virkni risinājumu, kas padara elektromobiļa ekspluatāciju ērtāku un vienkāršāku – jebkurā vietā un laikā!