aprīkojums

kabīne, kas veidota atbilstoši vadītāja prasībām

JAUNAIS MASTER
Ergonomiska sēdpozīcija, uz vadītāju orientēts panelis, praktisks mobilais birojs. Ērta darba vide augstai produktivitātei.

mobilais birojs

bureau mobile - Renault Master
praktisks, ērts, funkcionāls
Izbaudiet mobilo biroju, kas veidots, domājot par iespējami ērtu ikdienas uzdevumu veikšanu. Nolokāmo sēdekļa atzveltni var pārveidot par darba virsmu: te ir vieta datoram, rakstāmlietu turētājs, viedtālruņa turētājs, kā arī turētājs divām dzērienu glāzēm. Savukārt slēdzams nodalījums gādā par jūsu lietu drošību, esot ceļā.

centrālā konsole

centre console - Renault Master
vadības ierīces rokas stiepiena attālumā
Uz vadītāju vērstais dizains paaugstina braukšanas komfortu, savukārt jaunā paneļa S veida forma nodrošina ērtu vadības ierīču lietošanu.

ergonomiski sēdekļi

ergonomic seats - Renault Master
komforts un ilgmūžība
Jaunā Renault Master sēdekļi nodrošina plašas pielāgošanas iespējas: vadītāja sēdekli var regulēt 6 virzienos, un tas ieskauj ciešāk, lai nodrošinātu optimālu atbalstu. Sēdekļu polsterējums ir padarīts vēl izturīgāks, lai paildzinātu sēdekļu kalpošanas laiku arī īpaši intensīvas ekspluatācijas gadījumā.

135 litru tilpums sīklietu glabāšanai

Ar 9 glabāšanas nodalījumiem, kuru kopējais tilpums ir 135 litri, jaunais Renault Master ir viens no savas klases līderiem. Slēdzami nodalījumi, padziļinājumi, nodalījumi kabīnes priekšpusē un zem pasažiera sēdekļa.