pakalpojumi

biznesa klientiem pielāgots atbalsts

JAUNAIS MASTER
Finansējums, tehniskās apkopes līgumi, uzlādes iespējas un autoparka pārvaldība – atklājiet pakalpojumus, ko esam gatavi sniegt profesionāļiem.

finansējums

LĪZINGS
own a Master without tying up your money - Renault - Master
kļūstiet par Master īpašnieku bez līdzekļu iesaldēšanas
Līzinga pakalpojums ietver līgumu ar 60 mēnešu vai 200 000 km nobraukuma termiņu, 24/7 atbalstu un iespēju izpirkt automobili. Līguma beigās jums ir 3 iespējas: atdot automobili, noslēgt jaunu līzinga līgumu vai atpirkt Master, samaksājot līgumā sākotnēji noteikto summu.
EASY LOC PRO NOMA
easy loc pro long-term lease - Master - Renault
regulāri atjaunojiet savu autoparku
EASY LOC PRO ilgtermiņa noma apvieno automobiļa izmantošanu periodā līdz 60 mēnešiem, tehnisko apkopi un atbalstu 24/7 režīmā. Līguma beigās automobili jāatdod. Izvēloties šo pakalpojumu, jūs varēsiet regulāri atjaunot savu autoparku, nedomājot par transportlīdzekļu tālākpārdošanu.

tehniskā apkope

RENAULT PRO+
label Renault Pro+ - Master - Renault
individuāla pieeja jūsu vajadzībām
Pateicoties plašam Pro+ tīklam visā Eiropā, Renault var saviem biznesa klientiem piedāvāt individualizētus un novatoriskus servisa pakalpojumus. Renault Pro+ tīklā ir liels automobiļu klāsts, un tas ir gatavs atbalstīt biznesa klientu projektus, turklāt klientu rīcībā vienmēr ir apkopes un remonta konsultanti.
24/7 ATBALSTS
assistance 24h/24 - Master - Renault
saglabājiet savas komanda mobilitāti
Pro Assistance 24/7 atbalsts, kas ir ietverts nomas līgumā, garantē darbinieku mobilitāti un neprasa avansa maksājumus. Mēs parūpēsimies par automobili, vadītāju un pasažieriem 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā, ja noticis bojājums, negadījums, ugunsgrēks, plīsusi riepa vai nozaudētas atslēgas. Lai saņemtu palīdzību, jums tikai jāveic bezmaksas zvans.
PAKALPOJUMU LĪGUMI
tailored Pro services- Master - Renault
Pro pakalpojumi ar individuālu pieeju
Jūs varat noslēgt pakalpojuma līgumu, kas ir pielāgots jūsu darbības specifikai, un strādāt, neuztraucoties par nodrošinājumu: servisa pakalpojumu pakotnes, riepas, degvielas kartes, diennakts palīdzība vai rezerves automobilis. Tā ir iespēja strādāt mierīgi un sadalīt uzturēšanas izmaksas mēneša maksājumos.

uzlādes risinājumi

uzlādējiet savu automobili ar Mobilize Power Solutions
Mobilize Power Solutions atvieglo pāreju uz elektromobilitāti ar pielāgotiem uzlādes risinājumiem. Tie nodrošina uzlādi gan jūsu uzņēmuma galvenajā mītnē, gan ceļā, gan darbinieku mājās. Mēs varam palīdzēt jūsu ikdienas darbā ar visu veidu atbalstu, sākot no konsultācijām un uzlādes staciju ierīkošanu un ekspluatāciju, un beidzot ar padomiem elektroenerģijas patēriņa optimizēšanai.

Jūsu darbs, mūsu risinājumi

AUTOPARKS
Fleets - Master - Renault
labākais piedāvājums jūsu autoparkam
Pateicoties Master plašajam dzinēju un versiju klāstam, mēs varam piedāvāt risinājumus, kas palīdzēs sasniegt jūsu autoparka mērķus. Mēs palīdzēsim izvēlēties piemērotākos transportlīdzekļus, optimālu finansējumu un apkopes programmu, kā arī saistītos pakalpojumus, kas atvieglo autoparka pārvaldību.
PĀRBŪVE
body shops - Master - Renault
jūsu pielāgotais furgons
Lai spētu apmierināt jūsu darbības jomas specifiskās vajadzības, mūsu Renault Pro+ sertificēto virsbūvju darbnīcu tīkls piedāvā ārkārtīgi plašu pielāgojumu un pārbūvju klāstu – no vienkāršiem un izplatītiem risinājumiem līdz speciāliem projektiem.