tehnoloģijas un multivide

risinājumi biznesam

JAUNAIS MASTER
Multivides sistēma openR link ar 10 collu ekrānu un integrētajiem Google pakalpojumiem* piedāvā jaunākās tehnoloģijas, kas ir simtprocentīgi pielāgojamas jūsu vēlmēm un vajadzībām. Atklājiet lietotnes, kas palīdzēs jūsu uzņēmuma ikdienas darbā.
* Google, Android Auto, Google Maps, Waze un citas preču zīmes ir uzņēmuma Google LLC īpašums. Pieejams kā papildaprīkojums atkarībā no versijas.

multivides sistēma openR link

Pateicoties intuitīvajai un ātrajai saskarnei, jūs varat lietot jaunā Renault Master multivides sistēmu openR link gluži kā savu viedtālruni. Izbaudiet sistēmas sniegtās iespējas un optimizējiet darba braucienu maršrutus, liekot lietā viedās funkcijas.

openR link ar integrētiem Google pakalpojumiem

Ar jaunā Renault Master openR link multivides sistēmu Google pakalpojumi vienmēr ir rokas stiepiena attālumā. Viegla un vienkārša navigācija ar Google Maps*, balss vadība ar Google Assistant* un plašs lietotņu klāsts, kas pieejams Google Play**.
* My Renault savienotie pakalpojumi, Google Maps un Google Assistant ir pieejami 5 gadus no automobiļa piegādes dienas.
** lai lejupielādētu lietotnes no Google Play, jūsu viedtālrunim nepieciešams atbilstīgs datu plāns.
GOOGLE NAVIGĀCIJA
high precision traffic info and navigation - Renault Master
precīza navigācija un satiksmes informācija
Ar Google Maps galamērķa sasniegšana ir viegla un vienkārša. Jūsu rīcībā ir atjaunināta karte, reāllaika informācija par satiksmi un ziņas par dažādiem objektiem (dara laiks, kontaktinformācija u.c.). Izmantojot savu Google kontu, iestatiet biežāk nepieciešamās adreses un norādiet, piemēram, savas mājas un darbavietu kā uzlādes punktus, lai optimizētu braucienu maršrutus.
GOOGLE ASSISTANT
google assistant - Renault Master
“Hei, Google…”
Ņemiet palīgā Google Assistant un vadiet automobili, izmantojot balss komandas. Paturot skatu uz ceļu un rokas uz stūres, vienkārši sakiet “Hey, Google” un pārbaudiet e-pastu, veiciet piezīmes, regulējiet temperatūru, klausieties jaunākās ziņas un uzziniet laikapstākļu prognozes.

biznesa lietotnes

openR link multivides sistēma ar Google pakalpojumiem ir gatava atvieglot jūsu ikdienas darbu, nodrošinot vairāk nekā 50 lietotņu no Google Play: e-pasts ar Vivaldi, autostāvvietu apmaksa ar EasyPark.
PRODUKTIVITĀTE
vivaldi - Renault Master
Vivaldi
Ar Vivaldi pārlūkprogrammu jūs varat ērti lasīt iecienītās interneta vietnes, pārbaudiet e-pastu, izpētīt instrukcijas vai vienkārši atpūtieties, darba pārtraukumā noskatoties kādu video.
NAVIGĀCIJA
waze - Renault Master
Waze
Waze ir navigācijas lietotne, kuras informāciju reāllaikā papildina autobraucēju kopiena. Ar Waze jūs vienmēr zināt, kas notiek jūsu maršrutā.
PARKOŠANĀS
easypark - Renault Master
EasyPark
Izmantojiet autostāvvietas visā Eiropā, informāciju par to pieejamību un maksu iegūstot tieši Master centrālajā ekrānā, kur to nodrošina EasyPark lietotne. Iestatiet stāvēšanas režīmu, kas automātiski izslēgsies, kad automobilis izbrauks no stāvvietas. Izmantojiet biznesam domāto piedāvājumu – centralizētos norēķinus un autoparku pārvaldības risinājumus.
AUTOMOBIĻI AR SPECIĀLO APRĪKOJUMU
Convertor companion - véhicule transformé
Convertor companion
Convertor Companion ir openR link sistēmas opcija, kas nodrošina iespēju vadīt jūsu automobiļa specializētās funkcijas tieši 10 collu skārienekrānā.
  • TIBB lietotne: paredzēta ugunsdzēsības mašīnām. Ar to var vadīt skaņas un gaismas signālus.
  • Lamberet lietotne: paredzēta automobiļiem ar saldētavu. Ar to var kontrolēt temperatūru.
  • Modul System lietotne: paredzēta automobiļiem ar darbnīcas aprīkojumu. Tā palīdz aprēķināt svaru un brīdina par transportlīdzekļa pārslodzi.

My Renault

jūsu personīgais asistents
Izmantojiet My Renault lietotni sava komercauto pārvaldībai: nosakiet tā atrašanās vietu, atbloķējiet durvis vai pārskatiet apkopes programmu. E-Tech 100% electric versijai jūs varat uzzināt arī atlikušo nobraukuma rezervi, ieprogrammēt uzlādi, kā arī iestatīt vēlamo salona temperatūru.