Jaunais MASTER Z.E.

Gaitas rezerve un uzlāde

Jaunās paaudzes akumulators Z.E. 33
Ar mūsu jaunās paaudzes akumulatoru Z.E. 33 jaunais MASTER Z.E. reālos apstākļos* nodrošina 120 km gaitas rezervi bez nepieciešamības veikt papildu uzlādi.
* Gaitas rezerve virs 80 km, braucot apgrūtinošos apstākļus (liela slodze, braukšana pilsētas centrā ar biežu apstāšanos, ziemas apstākļi). Faktiskais enerģijas patēriņš ir atkarīgs arī no aprīkojuma, vadītāja braukšanas stila un maršruta reljefa. Saskaņā ar NEDC (Jaunais Eiropas braukšanas cikls) gaitas rezerve ir 193 km.

Faktori, kas ietekmē gaitas rezervi

Tāpat kā degvielas patēriņu automobiļos ar iekšdedzes dzinējiem, arī elektromobiļos enerģijas rezervi ietekmē daudzi faktori.
Renault MASTER Z.E.

Ātrums

Jo lielāks braukšanas ātrums, jo vairāk enerģijas nepieciešams tā uzturēšanai.
Renault MASTER Z.E.

Braukšanas stils

Lai palielinātu gaitas rezervi, izmantojiet Z.E. tehnoloģijas, piemēram, enerģijas rekuperāciju bremzēšanas laikā.
Renault MASTER Z.E.

Topogrāfija

Braukšana pret kalnu palielina elektroenerģijas patēriņu un samazina gaitas rezervi. Enerģijas atjaunošana notiek, braucot no kalna.
Renault MASTER Z.E.

Klimatiskie apstākļi

Gaitas rezervi ietekmē salona apsildes un gaisa kondicionēšanas sistēmas lietošana.

Uzlādējiet jauno MASTER Z.E., lai kur jūs būtu!

Renault MASTER Z.E.

Darbā vai mājās

Ar 7 kW vienfāzes maiņstrāvas sienas lādētāju Wallbox jūs 120 km gaitas rezervi varat atjaunot maksimāli ātri. Baterijas pilnīgai uzlādei ir nepieciešamas 6 stundas.
Renault MASTER Z.E.

Publisko uzlādes staciju tīklā

Atkarībā no lādētāja jaudas jūsu MASTER Z.E. būs pilnībā uzlādēts 6 (7 kW Wallbox) līdz 11 (3,7 kW Wallbox) stundās. Vienas uzlādes stundas laikā publiskā uzlādes stacijā, atsevišķos tirdzniecības centros un stāvvietās jūs gaitas rezervi varēsiet atjaunot par 25 km.

Pagariniet jūsu akumulatora darbības laiku

1)Enerģijas rekuperācija bremzēšanas laikā: baterija uzlādējas, kad jūs atlaižat gāzes pedāli vai nospiežat bremžu pedāli.

2) Energoefektīvās riepas: pateicoties zemākai rites pretestībai, tās palīdz saglabāt gaitas rezervi, vienlaikus nesamazinot saķeri un bremzēšanas efektivitāti.

3) Režīms Eco: ieslēdzot šo režīmu, tiek samazināta elektromotora jauda, un tas palielina gaitas rezervi (mazāk spēji paātrinājumi, maksimālais ātrums ierobežots pie 80 km/h).

4) 7 kW lādētājs: sienas lādētājs Wallbox (32 A/7 kW) bateriju uzlādē 6 stundās. Uzlādes kontaktligzda atrodas kabīnes labajā pusē un ir viegli pieejama.