Master E-Tech electric

gaitas rezerve un uzlāde

jaunās paaudzes akumulators E.V. 33
Ar mūsu jaunās paaudzes akumulatoru E.V. 33 Master E-Tech electric reālos apstākļos* nodrošina 120 km gaitas rezervi bez nepieciešamības veikt papildu uzlādi.
* Gaitas rezerve virs 80 km, braucot apgrūtinošos apstākļus (liela slodze, braukšana pilsētas centrā ar biežu apstāšanos, ziemas apstākļi). Faktiskais enerģijas patēriņš ir atkarīgs arī no aprīkojuma, vadītāja braukšanas stila un maršruta reljefa. Saskaņā ar NEDC (Jaunais Eiropas braukšanas cikls) gaitas rezerve ir 193 km.

faktori, kas ietekmē gaitas rezervi

Tāpat kā degvielas patēriņu automobiļos ar iekšdedzes dzinējiem, arī elektromobiļos enerģijas rezervi ietekmē daudzi faktori.
Master E-Tech electric
Ātrums
Jo lielāks braukšanas ātrums, jo vairāk enerģijas nepieciešams tā uzturēšanai.
Master E-Tech electric
Braukšanas stils
Lai palielinātu gaitas rezervi, izmantojiet Z.E. tehnoloģijas, piemēram, enerģijas rekuperāciju bremzēšanas laikā.
Master E-Tech electric
Topogrāfija
Braukšana pret kalnu palielina elektroenerģijas patēriņu un samazina gaitas rezervi. Enerģijas atjaunošana notiek, braucot no kalna.
Master E-Tech electric
Klimatiskie apstākļi
Gaitas rezervi ietekmē salona apsildes un gaisa kondicionēšanas sistēmas lietošana.

uzlādējiet jauno Master E-Tech electric, lai kur jūs būtu!

Master E-Tech electric
Darbā vai mājās
Ar 7 kW vienfāzes maiņstrāvas sienas lādētāju Wallbox jūs 120 km gaitas rezervi varat atjaunot maksimāli ātri. Baterijas pilnīgai uzlādei ir nepieciešamas 6 stundas.
Master E-Tech electric
Publisko uzlādes staciju tīklā
Atkarībā no lādētāja jaudas jūsu Master E-Tech electric būs pilnībā uzlādēts 6 (7 kW Wallbox) līdz 11 (3,7 kW Wallbox) stundās. Vienas uzlādes stundas laikā publiskā uzlādes stacijā, atsevišķos tirdzniecības centros un stāvvietās jūs gaitas rezervi varēsiet atjaunot par 25 km.

pagariniet jūsu akumulatora darbības laiku

1)Enerģijas rekuperācija bremzēšanas laikā: baterija uzlādējas, kad jūs atlaižat gāzes pedāli vai nospiežat bremžu pedāli.

2) Energoefektīvās riepas: pateicoties zemākai rites pretestībai, tās palīdz saglabāt gaitas rezervi, vienlaikus nesamazinot saķeri un bremzēšanas efektivitāti.

3) Režīms Eco: ieslēdzot šo režīmu, tiek samazināta elektromotora jauda, un tas palielina gaitas rezervi (mazāk spēji paātrinājumi, maksimālais ātrums ierobežots pie 80 km/h).

4) 7 kW lādētājs: sienas lādētājs Wallbox (32 A/7 kW) bateriju uzlādē 6 stundās. Uzlādes kontaktligzda atrodas kabīnes labajā pusē un ir viegli pieejama.
UZZINIET VAIRĀK PAR MASTER E-TECH ELECTRIC