Laipni lūgti jaunā MASTER Z.E. pasaulē

Jaunais Renault MASTER Z.E. atbilst augstajām prasībām, ko izvirza transportam kravu pārvadāšanai pilsētā.

Aprīkojums profesionāļiem

Renault MASTER Z.E.

Cilpas kravu nostiprināšanai un koka grīda

Jaunais Renault MASTER Z.E. ir aprīkots ar visu nepieciešamo, lai nodrošinātu absolūti drošas piegādes. Atkarībā no versijas tas var būt aprīkots ar 8-12 gredzeniem, kas palīdz droši fiksēt kravu, un neslīdošu grīdas koka segumu, kas aizsargās kravas nodalījumu.
Renault MASTER Z.E.

270° aizmugurējās durvis

Pateicoties iespēja atvērt 270 grādu leņķī, jaunā MASTER Z.E. aizmugurējās durvis atbilst visu veidu loģistikas platformām. Savukārt iebūvētais magnēts ļauj tās turēt atvērtas bez liekas piepūles.
Renault MASTER Z.E.

Kravas nodalījums garums un ietilpība

Furgona versijā L3 jaunais MASTER Z.E. piedāvā līdz 3,7 m lietderīgā garuma (4 eiropaletes) un līdz 13 m3 lietderīgā tilpuma. Platformas versijā pie atbilstošas pārbūves kravas telpas tilpums var pārsniegt 20 m3.

Komforts

Renault MASTER Z.E.

Atpakaļgaitas sensors un kamera

Maz vietas stāvvietā? Tas nav problēma!

Atpakaļgaitas sensors nosaka iespējamos šķēršļus un par tiem brīdina ar īsu signālu sēriju, signālu biežumam palielinoties, tuvojoties šķērslim. Šo sistēmu papildina atpakaļgaitas kamera, kura vēl vairāk atvieglo manevrēšanu.

Pateicoties attēlam, kas tiek projicēts kabīnes atpakaļskata spogulī vai navigācijas ekrānā, ir nodrošināta lieliska laukuma pārredzamība automobiļa aizmugurē.
Renault MASTER Z.E.

Automātiskā pārnesumkārba

Jūsu komfortam mēs jauno MASTER Z.E. esam aprīkojuši ar automātisko pārnesumkārbu, kas darbojas plūdeni un klusi.
Renault MASTER Z.E.

Gaismas un lietus sensors

Aprīkots ar inteliģentajiem sensoriem, jaunais MASTER Z.E. kontrolē lukturu ieslēgšanu un automātiski ieslēdz arī vējstikla tīrītājus.

Drošība

Renault MASTER Z.E.

Vadītāju un pasažieru aizsardzība

Priekšējie un sānu drošības spilveni, priekšējās drošības jotas ar spriegotājiem un spēka ierobežotājiem… Jaunais MASTER Z.E. ir aprīkots ar pašām modernākajām un labākajām drošības sistēmām, kas vien pieejamas.
Renault MASTER Z.E.

Dinamiskās stabilitātes kontroles sistēma ESC

Jaunās paaudzes dinamiskās stabilitātes kontroles sistēma ir iekļauta MASTER Z.E. standarta aprīkojumā. Tajā ir apvienotas trīs tehnoloģijas: riteņu pretbuksēšanas sistēma (ASR), nepietiekamas pagriežamības kontroles sistēma, kā arī atbalsta sistēma kustības uzsākšanai pret kalnu (HSA).
Renault MASTER Z.E.

Palīgs kustības uzsākšanai pret kalnu

Jaunais MASTER Z.E. sērijveidā ir aprīkots ar sistēmu, kas palīdz uzsākt kustību pret kalnu un nodrošina pārliecinošu kustību pat ievērojamā slīpumā.

Multivide

Izbaudiet ik braucienu, izmantojot multivides sistēmas R-LINK Evolution sniegtās iespējas.

Tālruņa lietošana

Ar R-LINK Evolution tālruņa lietošana kļūst ārkārtīgi vienkārša un droša! Apstāšanās laikā jūs varat viegli sastādīt numuru vai atrast zvana adresātu kontaktos lielā skāriejutīgajā ekrānā. Savukārt esot kustībā, izmantojiet balss komandu funkciju – izdariet zvanu, vienkārši nosaucot zvana adresāta vārdu. Kontaktu sinhronizācija? Nav nekā vienkāršāka! R-LINK Evolution automātiski sinhronizē viedtālruņa kontaktus ik reizi, kad dodaties ceļā.

Navigācija

Atklājiet TomTom tiešsaistes navigāciju un tās daudzos Live pakalpojumus, piemēram, TomTom Traffic. Informācija par ceļu satiksmi tiek atjaunota reāllaika režīmā.

Lietotne

Viedtālruņa lietotne R-LINK Evolution dzīvi padara vienkāršāku: e-pasts, R-LINK Tweet, laikapstākļu prognozes, Renault Assistance… Iegūstiet piekļuvi R-Link Store katalogam un lejuplādējiet arī citas nepieciešamās lietotnes.