laipni lūgti Master E-Tech electric pasaulē

Renault Master E-Tech electric atbilst augstajām prasībām, ko izvirza transportam kravu pārvadāšanai pilsētā.
Aprīkojums profesionāļiem
Master E-Tech electric
Cilpas kravu nostiprināšanai un koka grīda
Renault Master E-Tech electric ir aprīkots ar visu nepieciešamo, lai nodrošinātu absolūti drošas piegādes. Atkarībā no versijas tas var būt aprīkots ar 8-12 gredzeniem, kas palīdz droši fiksēt kravu, un neslīdošu grīdas koka segumu, kas aizsargās kravas nodalījumu.
Master E-Tech electric
270° aizmugurējās durvis
Pateicoties iespēja atvērt 270 grādu leņķī, Master E-Tech electric aizmugurējās durvis atbilst visu veidu loģistikas platformām. Savukārt iebūvētais magnēts ļauj tās turēt atvērtas bez liekas piepūles.
Master E-Tech electric
Kravas nodalījums garums un ietilpība
Furgona versijā L3 Master E-Tech electric piedāvā līdz 3,7 m lietderīgā garuma (4 eiropaletes) un līdz 13 m3 lietderīgā tilpuma. Platformas versijā pie atbilstošas pārbūves kravas telpas tilpums var pārsniegt 20 m3.
Komforts
Master E-Tech electric
Atpakaļgaitas sensors un kamera
Maz vietas stāvvietā? Tas nav problēma!

Atpakaļgaitas sensors nosaka iespējamos šķēršļus un par tiem brīdina ar īsu signālu sēriju, signālu biežumam palielinoties, tuvojoties šķērslim. Šo sistēmu papildina atpakaļgaitas kamera, kura vēl vairāk atvieglo manevrēšanu.

Pateicoties attēlam, kas tiek projicēts kabīnes atpakaļskata spogulī vai navigācijas ekrānā, ir nodrošināta lieliska laukuma pārredzamība automobiļa aizmugurē.
Master E-Tech electric
Automātiskā pārnesumkārba
Jūsu komfortam mēs Master E-Tech electric esam aprīkojuši ar automātisko pārnesumkārbu, kas darbojas plūdeni un klusi.
Master E-Tech electric
Gaismas un lietus sensors
Aprīkots ar inteliģentajiem sensoriem, Master E-Tech electric kontrolē lukturu ieslēgšanu un automātiski ieslēdz arī vējstikla tīrītājus.
Drošība
Master E-Tech electric
Vadītāju un pasažieru aizsardzība
Priekšējie un sānu drošības spilveni, priekšējās drošības jotas ar spriegotājiem un spēka ierobežotājiem… Master E-Tech electric ir aprīkots ar pašām modernākajām un labākajām drošības sistēmām, kas vien pieejamas.
Master E-Tech electric
Dinamiskās stabilitātes kontroles sistēma ESC
Jaunās paaudzes dinamiskās stabilitātes kontroles sistēma ir iekļauta Master E-Tech electric standarta aprīkojumā. Tajā ir apvienotas trīs tehnoloģijas: riteņu pretbuksēšanas sistēma (ASR), nepietiekamas pagriežamības kontroles sistēma, kā arī atbalsta sistēma kustības uzsākšanai pret kalnu (HSA).
Master E-Tech electric
Palīgs kustības uzsākšanai pret kalnu
Master E-Tech electric sērijveidā ir aprīkots ar sistēmu, kas palīdz uzsākt kustību pret kalnu un nodrošina pārliecinošu kustību pat ievērojamā slīpumā.

multivide

Izbaudiet ik braucienu, izmantojot multivides sistēmas R-LINK Evolution sniegtās iespējas.
Tālruņa lietošana
Ar R-LINK Evolution tālruņa lietošana kļūst ārkārtīgi vienkārša un droša! Apstāšanās laikā jūs varat viegli sastādīt numuru vai atrast zvana adresātu kontaktos lielā skāriejutīgajā ekrānā. Savukārt esot kustībā, izmantojiet balss komandu funkciju – izdariet zvanu, vienkārši nosaucot zvana adresāta vārdu. Kontaktu sinhronizācija? Nav nekā vienkāršāka! R-LINK Evolution automātiski sinhronizē viedtālruņa kontaktus ik reizi, kad dodaties ceļā.
Navigācija
Atklājiet TomTom tiešsaistes navigāciju un tās daudzos Live pakalpojumus, piemēram, TomTom Traffic. Informācija par ceļu satiksmi tiek atjaunota reāllaika režīmā.
Lietotne
Viedtālruņa lietotne R-LINK Evolution dzīvi padara vienkāršāku: e-pasts, R-LINK Tweet, laikapstākļu prognozes, Renault Assistance… Iegūstiet piekļuvi R-Link Store katalogam un lejuplādējiet arī citas nepieciešamās lietotnes.
UZZINIET VAIRĀK PAR MASTER E-TECH ELECTRIC