atklāj dažādo piedziņas variantu iespējas!

Renault Master veiktspēja

Pārvietošanās brīvība jebkurā apvidū ar Renault Master
VEIKTSPĒJA
spēcīgāks un efektīvāks!
Master dzinēju klāsts ir pilnībā atjaunināts. Lai nodrošinātu dinamiskāku paātrinājumu un braukšanas uzsākšanu, ir pieejami agregāti ar lielu jaudu un griezes momentu (līdz 400 Nm un 180 ZS). Braukšanas prieks un drošība tiek garantēta pat pie paaugstinātas slodzes!

Uzvarētājs katrā nominācijā: jaudas un griezes momenta pieejamību papildina samazināts degvielas patēriņš, aptuveni par 1 l / 100 km (saskaņā ar NEDC *).

Master ir pieejams arī EuroVId Propulsion versijās, kravas transporta transformācijā vai lielapjomu.
AdBlue®
SCR ** tehnoloģija pārveido piesārņojošo gāzu emisijas no dīzeļdzinējiem un slāpekļa oksīdus NOx nekaitīgās gāzēs. AdBlue® tehnoloģija nelabvēlīgi neietekmē transportlīdzekļa veiktspēju un degvielas patēriņu, tajā pašā laikā ļaujot mūsu dCi motoriem izpildīt jaunus, stingrāk ierobežojojošus standartus. AdBlue® atrodas speciālā 28 litru tvertnē, kurai ir viegli piekļūt. Šo šķīdumu nedrīkst sajaukt ar degvielu.

AdBlue® ir pieejams lielākajā daļā degvielas uzpildes staciju. Tas laiku pa laikam jāuzpilda norādītajā AdBlue® *** rezervuārā, par ko tevi informēs automašīna.
* Kopš 2018. gada septembra visas jaunās automašīnas ir sertificētas saskaņā ar WLTP procedūru. Lai atvieglotu pāreju, emisiju un degvielas patēriņa rādītāji, kas iegūti saskaņā ar WLTP procedūru, tiks paziņoti arī saskaņā ar veco NEDC procedūru (korelēto NEDC) periodā, kādu ir noteikušas atsevišķas valstis.

** SCR - selektīva katalītiskā atjaunināšanās.

*** AdBlue® patēriņš ir atkarīgs no transportlīdzekļa ekspluatācijas apstākļiem, aprīkojuma un vadītāja braukšanas stila.
PIEDZIŅA
Katram piedziņas veidam ir savas priekšrocības. Traction versijā Renault Master palielina kravnesību, kas atvieglo kravas pārvadāšanu. Propulsion versijā tas var pārvadāt smagākas kravas un viegli pielāgojas jebkādai apkārtnei.
Renault Master Traction
Pateicoties automašīnas virsbūves zemajam slieksnim, Master Traction ir lielāka kravnesība, kas atvieglo pārvadājumus ar automašīnām.

Tā priekšrocības:

 • Vienkāršāka iekraušana, pateicoties vienam no zemākajiem iekraušanas sliekšņiem šajā segmentā
 • Lielāka kravnesība augstāka lietderīgā augstuma un ļoti zemā iekraušanas sliekšņa dēļ
 • Pieļaujamais kopējais svars līdz 3,5 t (B kategorijas vadītāja apliecība)
 • Vairāk braukšanas prieka
 • Zemāks degvielas patēriņš gan pilsētā, gan lielākos attālumos
 • 3 kompaktāki garumi: L1, L2, L3 un lietderīgais tilpums līdz 14,8 m³.
Renault Master Propulsion
Pateicoties daudzajām transportēšanas un vilkšanas iespējām, Master Propulsion būs labākais palīgs, pārvadājot lielas kravas pa neasfaltētām virsmām.

Priekšrocības, kas saistītas ar lietderīgo slodzi:

 • Lielāka pieļaujamā aizmugurējā tilta slodze
 • Vairāk pielāgošanas iespēju
 • Pieejams L3 un L4 versijās: garums no 4 m līdz 17 m³
 • Vilkšana spēja par 500 kg vairāk
 • Pieļaujamais kopējais svars no 3,5 t līdz 4,5 t


Priekšrocības, kas saistītas ar dzinēju un sajūgu:

 • Paaugstinātas piedziņas pakāpes pie lielām slodzēm uz stāvas nogāzes vai uz pārāk mīksta grunts seguma, lai samazinātu iestigšanas risku
 • Augsts caurbraukšanas līmenis
 • Papildu diferenciāļa bloķēšana
 • Lai palielinātu saķeres ar virsmu pakāpi un aizmugurējā tilta slodzi, var uzstādīt dubultos riteņus
PIEDZIŅA
Renault Master
Extended Grip (standarta)
Pieejams standarta komplektācijā Master klāstā. Pretslīdes sistēma vēl labākai saķerei!
Renault Master
Renault Master 4x4 (papildu aprīkojums)
Renault Master 4x4 - tā ir pārliecība par spēju pārvietoties pa jebkuru reljefu un jebkuros laika apstākļos. Pateicoties visu riteņu piedziņai, palielinātajam klīrensam un diferenciāļa bloķēšanai, slidenas virsmas, cietas virsmas, stāvas vai slapjas apmales vairs nebūs šķērslis mērķa sasniegšanai. Šī opcija ir pieejama Renault Master Propulsion, Furgon vai Šasija (vienvietīga vai divvietīga kabīne).

Renault Master
Diferenciāļa bloķēšana (papildu aprīkojums)
Izvairies no bīstamām situācijām vadod automašīnu uz slidenas virsmas. Renault Master pieejamā diferenciāļa bloķēšanas funkcija uzlabo tā manevrēšanas spēju. Ja ātrums ir mazāks par 30 km / h, funkcija iedarbojas automātiski, kad sāk slīdēt kāds no piedziņas riteņiem. Šī neaizstājama funkcija palīdzēs izkļūt no sarežģītām situācijām nelielā ātrumā, piemēram, netīrā būvlaukumā! Pieejama atkarībā no versijas vai arī kā papildu aprīkojums.
Renault Master
Palīdzības sistēma, uzsākot kustību uz slīpas virsmas (standarta aprīkojumā)
Uzsākt darbu ar pilnu kravu ir viegli! Pateicoties palīdzības sistēmai, uzsākot kustību uz slīpas virsmas, bremžu spiediens tiek uzturēts vairākas sekundes, kas nodrošina nepieciešamo laiku mierīgai braukšanas uzsākšanai no vietas.
NODERĪGAS SAITES
Vietnē apskatāmie automašīnu modeļu un aksesuāru fotoattēli ir paredzēti tikai iepazīšanās nolūkam. Krāsas un daži ārējie vai iekšējie elementi var atšķirties no reālajiem. Transportlīdzekļu tehniskie parametri, aprīkojums, cenas un tehniskie raksturojumi, kā arī rezerves daļu un piederumu cenas un arī apkopes izmaksas var tikt mainītas un atjauninātas. Vietnē sniegtā informācija nav komerciāls piedāvājums, ne arī aicinājums uz pārrunām. Individuāls līgums par transportlīdzekļa, rezerves daļu vai piederumu īpašībām, tehniskajiem parametriem un cenām, kā arī par piegādes laiku un veidu ir paredzēts līgumā, kas tiek noslēgts ar autorizētajiem partneriem.