4Control advanced

4Control advanced

Renault Rafale
4Control advanced sistēma nodrošina ievērojami labāku manevrētspēju nelielos ātrumos, kā arī vēl pārliecinošāku vadāmību, braucot vidējā un lielā ātrumā. Apvienojumā ar aizmugurējo daudzsviru balstiekārtu tā garantē izcilu stabilitāti un drošību, ļaujot ikvienu līkumu izbraukt ar pilnu pārliecību.
izveicība un manevrētspēja
izveicība un manevrētspēja
Braucot nelielā ātrumā vai manevrējot, 4Control advanced sistēma stūrē aizmugurējos riteņus un var pagriezt tos līdz 5° pretēji priekšējo riteņu stūrēšanas virzienam. Tā rezultātā Renault Rafale apgriešanās aplis ir kā nelielam pilsētas auto. Kad ātrums pārsniedz 50 km/h, 4Control advanced piestūrē aizmugurējos riteņus 1° leņķī vienā virzienā ar priekšējiem, palielinot stabilitāti ātros līkumos.
manevrēšana un parkošanās
Renault Rafale apgriešanās aplis ir 10,4 metri – kā nelielam pilsētas auto. Lai atvieglotu parkošanās manevrus, aizmugurējie riteņi var pagriezties 5° leņķī pretēji priekšējo riteņu stūrēšanas virzienam.
uzlabota saķere
stabilitāte pagriezienos
Lai uzlabotu saķeri līkumos, braucot ar ātrumu virs 50 km/h, visi četri riteņi tiek stūrēti vienā virzienā. Priekšējo riteņu stūrēšanas leņķis ir līdz 35°, bet aizmugurējo līdz 1°. Šāda sistēma gan uzlabo saķeri, gan paaugstina automobiļa stabilitāti.
īpašs braukšanas prieks:
  • ar platām 245 mm riepām, īpaši izstrādātām atsperēm, amortizatoriem un šķērsstabilizatoriem
  • ar progresīvu aizmugurējās ass vadības sistēmu Vehicle Motion Control, kas optimizē pagriezienu izbraukšanas ātrumu un uzlabo saķeri uz nelīdzenas un bojātas ceļa virsmas
  • ar uzlabotiem stūres iekārtas regulējumiem, kas nodrošina vēl precīzāku pagriezienu izbraukšanu
multi-sense
Jūs varat izvēlēties vienu no 4 braukšanas režīmiem un pielāgot automobili jūsu vēlmēm un noskaņojumam:
  • dzinēja skaņa un reakcija/li>
  • stūres pastiprinātāja jauda/li>
  • salona apgaismojums/li>
  • vadītāja ekrāna konfigurācija
multi-sense sistēma piedāvā personalizētus braukšanas iestatījumus.