multivides sistēma open Rlink ar integrētiem Google pakalpojumiem

opeR link ar integrētiem Google pakalpojumiem un vairāk nekā 50 lietotnēm tieši jūsu automobilī.

Renault Rafale
Multivides sistēma openR link ar integrētiem Google pakalpojumiem¹ nodrošina jauna līmeņa savienoto braukšanu. Plānojiet maršrutus ar Google Maps² un izmantojiet Google Assistant balss vadību, lai pārvaldītu auto, nenovēršot skatienu no ceļa. Ar Google Play³ jums ir piekļuve vairāk nekā 50 modernām lietotnēm: klausieties savu iecienītāko mūziku ar Amazon Music un sekojiet līdzi sporta jaunumiem ar L'Equipe for Renault.
¹ Google, Google Play, Android Auto, Google Maps ir reģistrētas Google LLC preču zīmes.
² My Renault, Google Maps un Google Assistant savienotie pakalpojumi ir pieejami 5 gadus no automobiļa iegādes dienas.
³ No Google Play lejupielādēto lietotņu izmantošanai ir nepieciešama datu pārraide. Lai to nodrošinātu, jūsu tālruni jāpieslēdz internetam.
Rafale
reāllaika navigācija
Pateicoties automātiskajiem reāllaika atjauninājumiem, Google Maps² lietotne nodrošina precīzu navigāciju pat tad, ja ir traucēta mobilā tīkla darbība. Ja ceļā parādīsies šķērslis, maršruts tiks automātiski pārrēķināts. Vairs nekādu nepatīkamu pārsteigumu, ko var radīt sastrēgums, jauna vienvirziena iela vai pagaidu apbraucamais ceļš.
Rafale
balss vadība
Brauciet vēl drošāk un ērtāk, izmantojot Google Assistant² balss komandas. Noregulējiet solarbay® jumta aptumšojumu, sūtiet īsziņas, ieslēdziet mūziku vai mainiet temperatūru, neatraujot skatienu no ceļa.