aizsardzības mehānismi un drošības funkcijas

Renault Rafale

progresīvas braukšanas palīgsistēmas

32 progresīvas braukšanas palīgsistēmas, kas izstrādātas drošības programmas “human first” ietvaros, nodrošina mierīgāku un drošāku braukšanu.

braukšanas palīgsistēmas


parkošanās palīgsistēmas


drošības palīgsistēmas


pasažieru drošība

Renaul Rafale izmanto pašus progresīvākos “human first” programmā radītos risinājumus. Tie garantē augstu drošības līmeni visās braukšanas situācijās, kā arī nodrošina atbalstu, padomus un aizsargā…
SAFETY SCORE UN SAFETY COACH
safety score un safety coach
Atbalsts drošākai braukšanai:
  • Safety Score sistēma analizē ātruma, nobrauktā attālumu un distances ievērošanas datus. Katra brauciena beigās tā parāda braukšanas rezultātu skalā no 0 līdz 100 punktiem un piedāvā ieteikumus braukšanas stila uzlabošanai.
  • izmantojot braukšanas datus, Safety Coach sistēma palīdz pilnveidot braukšanas stilu un sniedz praktiskus padomus.
BREMZĒŠANAS PALĪGSISTĒMA AVĀRIJAS GADĪJUMĀ
bremzēšanas palīgsistēma avārijas gadījumā
Sistēma ir izstrādāta, lai sadursmes gadījumā novērstu vai mazinātu sekundāro triecienu. Tā automātiski iedarbina bremzes un palīdz apturēt automobili, līdz vadītājs atgūst kontroli*.

* bremzējot vai paātrinoties
QRESCUE
Renault QRescue: laika taupīšana glābšanas dienestiem
Pateicoties QR kodam, kas ir izvietots uz automobiļa priekšējā un aizmugurējā stikla, glābēji var izmantot Renault QRescue sistēmu un momentāni piekļūt bojātā auto tehnisko datu lapai. Tajā iekļautā informācija padara glābšanas darbus ātrākus un drošākus. Tā rezultātā glābēji, sniedzot palīdzību cietušajiem zelta stundā*, var iegūt līdz pat 15 vērtīgām minūtēm.

* zelta stunda ir kritiskais laiks pēc negadījuma, kurā glābēji var sniegt palīdzību cietušajiem pirms nogādāšanas slimnīcā.