komforts, ietilpība un izmēri

komforts, ietilpība un izmēri

Renault Rafale
Renault Rafale interjers tika izstrādāts, īpašu uzmanību pievēršot vissīkākajām detaļām un materiālu kvalitātei. Iekšējā telpa, aprīkojums un augstais komforta līmenis nodrošina Renault Rafale unikālas SUV kupejas statusu.

komforts salonā

Renault Rafale ir SUV kupeja. Pateicoties aprīkojumam, uzmanībai pret detaļām un ietilpībai gan priekšā, gan aizmugurē, salons braucējiem piedāvā maksimālas ērtības.
TELPA CEĻGALU AUGSTUMĀ
Rafale
32 cm vieta ceļgaliem
Renault Rafale riteņu bāze ir 273 cm gara, un tas nodrošina optimālu komfortu visiem pasažieriem. 32 cm telpa aizmugurējo pasažieru ceļgaliem ir viens no labākajiem rādītājiem klasē. 89 cm* augstums aizmugurējo sēdekļu zonā ļauj ceļot īpaši komfortabli, vienlaikus saglabājot eleganto SUV kupejas siluetu.

* atkarībā no versijas.
AIZMUGURĒJAIS ROKU BALSTS INGENIUS®
Rafale
aizmugurējais roku balsts ingenius®
Aizmugurējā sēdekļa roku balsts ingenius® ir īpaši izstrādāts multimediju atbalstam. Tajā ir nodalījumi planšetdatoru un viedtālruņu glabāšanai, divas USB-C ligzdas un divi grozāmi rokturi ērtai digitālo ierīču izmantošanai un dzērienu novietošanai.
LŪKA SLĒPJU PĀRVADĀŠANAI
Rafale
lūka slēpju pārvadāšanai
Aizmugurējā atzveltnē iebūvētā lūka ļauj pārvadāt īpaši garus bagāžas priekšmetus, piemēram, slēpes, nesamazinot braucēju ērtības, jo nav nepieciešams nolocīt aizmugurējo sēdekli.
BAGĀŽAS NODALĪJUMA IETILPĪBA
Rafale
bagāžas nodalījuma ietilpība
Bagāžas nodalījuma ietilpība ir 630 litri*, un, nolokot aizmugurējo sēdekli, bagāžas kapacitāti var palielināt līdz 1900 litriem. Viegli pielāgojamais salons ļauj automobili izmantot dažādiem mērķiem un atbilstoši katra pasažiera vēlmēm.

* bagāžas nodalījuma tilpums ir 530 dm3 (VDA standarts).

Pārvietošanās brīvība, garums, platums, augstums
Izbaudiet visas Renault Rafale telpas priekšrocības.
IEKŠĒJAIS TILPUMS
E-Tech full hybrid   
minimālais bagāžas nodalījuma tilpums  630 l
maksimālais bagāžas nodalījuma tilpums  1 900 l
ietilpība, ieskaitot zemgrīdas telpu  92 l
telpa ceļgalu augstumā  32 cm
AUTOMOBIĻA IZMĒRI