multivides sistēma openR link ar integrētiem Google pakalpojumiem

multivides sistēma openR link ar integrētiem Google pakalpojumiem

Renault Scenic 
Integrētā Google¹ saskarne ar Google Maps², Google Assistant² un Google Play³ un iespēju uzstādīt iecienītākās lietotnes piedāvā unikālu, personalizētu un intuitīvu braukšanas pieredzi. Kopumā pieejamas vairāk nekā 50 interaktīvas lietotnes, to skaitā 11 ir pieejamas ekskluzīvi⁴, pateicoties sadarbībai ar Renault.
Ev route planner - Renault Scenic E-Tech 100% electric
reāllaika navigācija
Jaunās paaudzes openR link saskarne piedāvā 774 cm² digitālo laukumu un nodrošina vēl precīzāku navigāciju. Elektromobiļa braucienu plānotājs ņem vērā vadītāja vēlmes un piedāvā optimālus uzlādes punktus. Maršruts tiek automātiski atjaunināts un koriģēts, ņemot vērā faktisko enerģijas patēriņu, satiksmes apstākļus (sastrēgums, remontdarbi utt.).
Voice control - Renault Scenic E-Tech 100% electric
balss vadība
OpenR link sistēmu var vadīt ar balsi, izmantojot Google Assistant balss atpazīšanas funkcijai un komandu “Hei, Google”. Plānojiet maršrutu, regulējiet temperatūru, mainiet braukšanas režīmus – balss palīgs jūs uzklausīs. Jūs varat ieslēgt mūziku, veikt zvanus, pieprasīt informāciju un aktivizēt automobiļa funkcijas, skatienu nenovirzot no ceļa.
1 Google, Android Auto, Google Maps, Waze un citi zīmoli ir Google LLC preču zīmes.
2 My Renault tiešsaistes pakalpojumi, Google Maps un Google Assistant ir pieejami 5 gadus no automobiļa piegādes dienas.
3 lietotnēm, kas lejupielādētas no Google Play, nepieciešams atsevišķs datu plāns, jo interneta savienojumu nodrošina tālrunis.
4 atkarībā no valsts