Solarbay

panorāmas jumts Solarbay

Renault Scenic E-Tech 100% electric
Nospiežot pogu vai dodot Google balss komandu, Solarbay panorāmas jumts ar Solarbay tehnoloģiju pēc vēlēšanās pilnībā vai daļēji aptumšo vai izgaismo interjeru. Termiskais komforts un optimāls salona apgaismojums tiks nodrošināts jebkurā gadalaikā.

Solarbay – vienkāršs lietošanā


moderna tehnoloģija

Renault Scenic E-Tech 100% electric
augstās tehnoloģijas vairāk nekā 1 m2 platībā
Solarbay koncepcija ir Renault un Saint-Gobain sadarbības rezultāts. Tā ir integrēta elektroniskā sistēma AmpliSky® – starp diviem stikla paneļiem iestrādāta PDLC plēve, kurā elektriskā sprieguma ietekmē mainās šķidro kristālu orientācija. Pateicoties šai koncepcijai, automašīnas jumta līnija ir par 30 mm zemāka. Tas uzlabo Scenic E-Tech 100% electric aerodinamiku un palielina nobraucamo attālumu.

Renault ir vienīgais autoražotājs, kas piedāvā viedo stikla jumtu ar daudzvirzienu darbību un iespēju mainīt caurspīdīgumu ar viļņveida animāciju.

* polimēru materiālā izkliedēti šķidrie kristāli

ilgtspējīga izstrāde

Renault Scenic E-Tech 100% electric
stikla jumts, ko iespējams salabot vai utilizēt
Solarbay stikla lokšņu ražošanas procesā ~50% no masas veido smalkas pārstrādāta stikla daļiņas, kas iegūtas dažādos automašīnu stiklu ražošanas procesa posmos Saint-Gobain Sekurit rūpnīcās.

Lieliska termiskā aizsardzība Solarbay lietošanas laikā tiek panākta, pateicoties diviem mikroskopiskiem pārklājuma slāņiem. Turklāt Solarbay oglekļa pēdas nospiedums ir mazāks nekā klasiskajiem panorāmas jumtiem.

Dzīves cikla beigās stikla paneļi tiek pārstrādāti – pēc sasmalcināšanas un filtrēšanas procesa tos var izmantot jaunu automašīnu vējstiklu ražošanā. PDLC un PVB* plēves var izmantot atkārtoti citiem mērķiem. Tā rezultātā Solarbay pārstrādes līmenis pārsniedz 90%.

Bojājumu gadījumā stiklu var salabot tikpat vienkārši kā tradicionālo laminētā stikla jumtu, jo katru elementu var nomainīt atsevišķi.

* polivinilbutirāls