solarbay®

panorāmas stikla jumts solarbay®

Renault Scenic
Unikālais panorāmas stikla jumts polarbay maina aptumšojuma pakāpi atbilstoši jūsu vēlmēm – ar vienu pieskārienu pogai vai ar Google balss komandu. Četri režīmi garantē optimālu termisko komfortu un salona apgaismojumu.

solarbay® – vienkārša lietošana


mūsdienu tehnoloģija

technology - solarbay - Renault Scenic E-Tech 100% electric
1 m2 koncentrētas tehnoloģijas
Solarbay® koncepcija ir Renault un Saint-Gobain sadarbības rezultāts. Tās pamatā ir elektroniskā sistēma AmpliSky®, ko izstrādājusi Saint-Gobain Sekurit. Atbilstoši tehnoloģijai starp diviem stikla paneļiem tiek iestrādāta PDLC* plēve, kurā šķidro kristālu orientācija mainās elektriskā sprieguma ietekmē. Šis risinājums ir ļāvis paaugstināt salona griestus par 30 mm, nepalielinot automobiļa augstumu, un uzlabo Scenic E-Tech 100% electric aerodinamiku un nobraukuma rezervi.

Renault ir vienīgais ražotājs, kas piedāvā šāda veida viedo jumtu ar daudzvirzienu darbību un viļņu animāciju atvēršanas un aizvēršanas laikā.

* šķidrie kristāli, kas disperģēti polimēra vielā

izstrādāts ilgtspējīgā veidā

recyclability- solarbay - Renault Scenic E-Tech 100% electric
pārstrādājams un remontējams stikla jumts
Scenic E-Tech 100 % electric solarbay® jumta stikla paneļu izgatavošanā aptuveni 50% materiāla ir stikla lauskas – pārstrādāts materiāls, kas iegūts dažādos automobiļu stiklu ražošanas posmos Saint-Gobain Sekurit rūpnīcās.
Pateicoties diviem mikroskopiskiem lokšņu pārklājuma slāņiem, solarbay® nodrošina lielisku termisko aizsardzību braukšanas laikā. solarbay® stikla jumta izgatavošanas oglekļa pēda ir mazāka nekā parastajiem stikla jumtiem.

Kad beidzies kalpošanas laiks, stikla loksnes tiek pārstrādātas, tās sasmalcinot un filtrējot, un no iegūtā materiāla tiek izgatavoti jauni automobiļu vējstikli. PDLC un PVB* plēves var atkārtoti izmantot citiem mērķiem. Tas nozīmē, ka solarbay® pārstrādājamās masas daļa pārsniedz 90%.

Bojājuma gadījumā stikla jumtu var salabot tik pat vienkārši kā parasto laminēto jumtu, jo katru komponentu var nomainīt atsevišķi.

* polivinilbutirāls