E-Tech 100% electric dzinējs

E-Tech 100% electric dzinējs

Renault Scenic
Pateicoties specializētai platformai un inovatīviem risinājumiem, Renault Scenic E-Tech 100% electric lieliski apvieno braukšanas prieku, lielu nobraukuma rezervi un iespaidīgu veiktspēju.
Modeļa elektromotors ir ražots Francijā, un tajā nav izmantoti retzemju elementi. Lai eiropiešiem radītu videi maksimāli draudzīgu automobili, ir svarīgi tā ražošanas ekosistēmu koncentrēt Eiropā.
Apvienojot veiktspēju un vides aizsardzību, jums tiek sniegta labākā iespējamā elektromobiļa pieredze.
E-Tech 100% electric dzinējs 220 ZS
pieejams arī 170 ZS versijā
enerģijas patēriņš no 16,8 kWh
/100 km*
līdz 625 km
nobraukuma rezerve**
* long range versija (87 kWh) – comfort range versija (60 kWh) no 16,3 kWh/100 km
** saskaņā ar WLTP standartu
4 iemesli izvēlēties Renault Scenic E-Tech 100% electric
Renault Scenic E-tech 100% electric
Scenic E-Tech 100% electric var uzlādēt jebkurā vietā: ar maiņstrāvu vai līdzstrāvu, no mājsaimniecības rozetes vai ātrās uzlādes stacijas.
Renault Scenic E-tech 100% electric
Ar nobraukuma rezervi līdz 625 km (WLTP¹) jūs varēsiet aizbraukt tālāk nekā ar citiem elektromobiļiem.
Renault Scenic E-tech 100% electric
Autosalonā jūs varēsiet izvēlēties savu mājas uzlādes staciju.
Renault Scenic E-tech 100% electric
Scenic E-Tech 100% electric ļaus jums no jauna atklāt braukšanas prieku, ko nodrošina asa un precīza stūrēšana, optimizēta masa un zems smaguma centrs, kas apvelta automobili ar dinamisku raksturu.
¹ WLTP jauktajā ciklā (WLTP – vispasaules saskaņotā vieglo transportlīdzekļu testa procedūra)

braukšana bez kompromisiem

PLATFORMA
Platform - Renault Scenic E-Tech 100% electric
elektriskā platforma
Pateicoties tehniskiem jauninājumiem, Renault Scenic E-Tech 100% eletric modulārā CMF-EV platforma nodrošina labāku svara sadalījumu un ļoti zemu smaguma centru. Samazināts svars nodrošina dinamisku un atsaucīgu braukšanu.
BRAUKŠANAS PRIEKS
Driving pleasure - Renault Scenic E-tech 100% electric
braukšanas prieks
Pateicoties 220 ZS elektromotoram, Scenic E-Tech 100% electric garantē dinamisku un atsaucīgu braukšanu ik reizi, kad dodaties ceļā.
Precīzi strādājoša stūres iekārta, tālu automobiļa stūros novietoti riteņi un stingra konstrukcija nodrošina lielisku manevrētspēju un saķeri. Jūs jutīsities pārliecinoši uz jebkura ceļa.
BRAUKŠANAS KOMFORTS
Driving comfort - Renault Scenic E-tech 100% electric
braukšanas komforts
Scenic E-Tech 100% electric platforma ar garu riteņu bāzi un lielu attālumu starp riteņiem nodrošina optimālu stabilitāti un īpaši augstu gaitas komfortu. Tā kā grīda ir pilnīgi plakana, braucēju rīcībā ir plašs, ietilpīgs salons, turklāt, pateicoties Cocoon Effect risinājumam (Renault patentēta tehnoloģija akumulatora izolēšanai no salona), tajā ir augsts akustiskais komforts.

ceļā nepieciešamā nobraukuma rezerve

VEIKTSPĒJA
Electric performance - Renault Scenic E-tech 100% electric
elektromobiļa veiktspēja
Ar pilnībā uzlādētu akumulatoru Scenic E-Tech 100% electric pa automaģistrāli var nobraukt līdz 370 km. Tas ir iespējams, pateicoties ārkārtīgi efektīvam elektromotoram un viedai enerģijas patēriņa pārvaldībai.
REKUPERATĪVĀ BREMZĒŠANA
Regenerative braking - Renault Scenic E-tech 100% electric
rekuperatīvā bremzēšana
Scenic E-Tech 100% electric akumulators uzlādējas ik reizi, kad tiek samazināts ātrums vai nospiests bremžu pedālis. Četri rekuperatīvās bremzēšanas līmeņi, ko regulē ar taustiņiem pie stūres, ļauj pielāgot rekuperācijas intensitāti atbilstoši satiksmes apstākļiem vai braukšanas paradumiem un efektīvi palielināt elektrisko nobraukuma rezervi.
TERMOREGULĀCIJA
Heat pump - Renault Scenic E-Tech 100% electric
siltumsūknis
Standarta aprīkojumā iekļautais siltumsūknis apvienojumā ar efektīvu dzinēja un enerģijas rekuperācijas sistēmu palielina Scenic E-Tech 100% electric nobraukuma rezervi un nodrošina komfortablu vidi pasažieriem neatkarīgi no laikapstākļiem. Tas ir īpaši svarīgi ziemā.
NOBRAUKUMA REZERVES LOGRĪKS
Driving range widget - Renault Scenic E-Tech 100% electric
nobraukuma rezerves kontrole
Logrīks, kas ir integrēts instrumentu panelī, atbalsta jūs braucienos gan pilsētā, gan uz šosejas. Tas palīdz sekot nobraukuma rezervei, ņemot vērā braukšanas apstākļus un Scenic akumulatora uzlādes līmeni.

universālā uzlāde

MAIŅSTRĀVAS UZLĀDE
maiņstrāvas uzlāde
Ar 22 kW lādētāju jūs varat uzlādēt savu Scenic E-Tech 100% electric jebkurā vietā. Katrā pieturvietā jūs varat atjaunot līdz pat 50% nobraukuma rezerves aptuveni 2 stundās(1). Nokļūšana galamērķī vēl nekad nav bijusi tik vienkārša.
LĪDZSTRĀVAS UZLĀDE
DC charging - Renault Scenic E-Tech 100% electric
līdzstrāvas uzlāde
Renault Scenic E-Tech 100% electric ir ideāli piemērots gariem braucieniem un ceļojumiem. Iebūvētā ātrās līdzstrāvas uzlādes sistēma ir saderīga ar visiem Eiropas staciju tīkliem un ļauj 2 stundu nobraukuma rezervi atgūt vien 30 minūtēs*.
long range akumulators nodrošina efektīvāku un stabilāku uzlādi. Ātrās uzlādes stacijā tas no 15 līdz 80% uzlādēsies 37 minūtēs un iegūs 57 kWh.

* uzlāde ātrās līdzstrāvas uzlādes stacijā ar 150 kW jaudu ļauj braukt 2 stundas pa automaģistrāli ar vidējo ātrumu 110 km/h
UZLĀDES PALĪGRĪKI
optimizējiet braucienus ar elektromobili
Izmantojiet elektromobiļiem domātas tiešsaistes funkcijas! Scenic E-Tech 100% electric ir aprīkots ar akumulatora priekšsildīšanu, kas paātrina uzlādi. Ja Google Maps ieprogrammēsiet maršrutu, norādot uzlādes stacijas, automobilis automātiski pielāgos akumulatora temperatūru un tādējādi pieņems lielāku uzlādes jaudu, turklāt tas jūs informēs par vēlamo uzlādes līmeni. Ideāls risinājums braucienu optimizēšanai ziemā.

akumulatori: individuāla izvēle

PRIEKŠROCĪBAS
Advantages - Renault Scenic E-Tech 100% electric
piedāvājums visu veidu lietojumiem
Scenic var aprīkot ar vienu no diviem akumulatoriem:
– long range akumulators ar 87 kWh ietilpību nodrošina līdz pat 625 km nobraukuma rezervi (WLTP standarts). Tas ir ideāli piemērots visu veidu braucieniem, tajā skaitā pa automaģistrāli, kur nobraukuma rezerve bez atkārtotas uzlādes var sasniegt 370 km (ja brauciena sākumā akumulators ir pilnībā uzlādēts).
– comfort range akumulators ar 60 kWh ietilpību ir paredzēts ikdienas braucieniem un nodrošina nobraukuma rezervi līdz 430 km (WLTP standarts), vienlaikus ļaujot veikt arī garākus braucienus pa šoseju.
SERVISS UN APKOPE
Expertise and reparability- Renault Scenic E-Tech 100% electric
apkope un ilgmūžība
CMF-EV platformai īpaši pielāgotajam akumulatoram, ir pārdomāta konstrukcija*, kas atvieglo remontu un pārstrādi.
Renault pieredze elektromobiļu jomā pārsniedz 10 gadus, un šajā laikā uzkrātās zināšanas ļauj maksimāli palielināt akumulatoru kalpošanas laiku. Renault akumulatoriem ir 8 gadu vai 160 000 km garantija.

*Akumulators sastāv no 12 moduļiem. Šos moduļus var nomainīt atsevišķi vairāk nekā 20 akumulatoru remonta centros visā Eiropā.
DROŠĪBA
drošība un atvieglots glābēju darbs
Unikālas sistēmas aizsargā elektromobiļu akumulatoru un nepieciešamības gadījumā atvieglo glābēju darbu. Fireman Access ļauj nodzēst aizdegušos akumulatoru tikai dažās minūtēs.
SD Switch sistēma atslēdz akumulatoru no augstsprieguma elektriskās sistēmas, garantējot drošību ugunsdzēsējiem.
PĀRSTRĀDE
Recyclability - Renault Scenic E-Tech 100% electric
atjaunošana un otrreizējā pārstrāde
Automobiļa kalpošanas beigās akumulatoru atkarībā no stāvokļa var atjaunot un izmantot, piemēram, enerģijas uzkrāšanai citos lietojumos vai pārstrādāt. Tādējādi vairāk nekā 90 % kobalta, niķeļa un litija tiks pārstrādāti slēgtā ciklā*, un šie materiāli tiks izmantoti jaunu akumulatoru ražošanai.

*The Future Is NEUTRAL (Renault Group meitasuzņēmums, kas specializējas slēgta cikla ražošanā) un tā partneri pašlaik ievieš kobalta, niķeļa un litija pārstrādi slēgtā ciklā, pārstrādātā materiāla apjomam pārsniedzot 90%. Pastāvīga pilna cikla pārstrāde sāksies 2027. gadā.