plašums un izmēri

plašums un izmēri

Renault Scenic     
Pateicoties unikālām proporcijām, jaunais Scenic E-Tech 100% electric garantē bezkompromisa komfortu visiem pasažieriem. Ārēji kompaktais automobilis visiem braucējiem piedāvā plašu, gaišu, komfortablu telpu un modernas tehnoloģijas. Tas ir kā radīts ģimenei.

izcila ietilpība visai ģimenei
Kompaktākais ģimenes automobilis savā kategorijā var lepoties arī ar vislielāko ietilpību. Pateicoties elektriskajai CMF-EV platformai, tas piedāvā 2,78 m garu riteņu bāzi, līdzenu salona grīdu un izcilu komfortu, īpaši aizmugurē, kur braucēju ceļgaliem ir 27,8 cm vieta, bet attālums no sēdekļa pamatnes līdz griestiem ir 88 cm. Optimāls komforts te ir nodrošināts visai ģimenei.
BAGĀŽAS NODALĪJUMA IETILPĪBA
 generous boot capacity - Renault Scenic E-tech 100% electric
ietilpīgs bagāžas nodalījums
Bagāžas nodalījumu var pielāgot jūsu ģimenes vajadzībām un automobiļa izmantošanas veidam. Scenic E-Tech 100% electric piedāvā 545 litru bagāžas nodalījumu. Nolokot aizmugurējo sēdekli, bagāžas ietilpību var palielināt līdz 1670 l.
AIZMUGURĒJAIS ROKU BALSTS INGENIUS®
Ingenius armrest - Renault Scenic E-Tech 100% electric
Aizmugurējais roku balsts ingenius® – jauns komforta līmenis
Inovatīvajā ingenius® aizmugurējā roku balstā ir 2 USB-C ligzdas un glabāšanas nodalījumi viedtālruņiem, planšetdatoriem un citām digitālajām ierīcēm.
Divi nolokāmi un regulējami roku balsti ļauj pasažieriem ērti skatīties savu iecienīto saturu un novietot dzērienus. Centrālais roku balsts nodrošina piekļuvi lūkai, ko var izmantot, lai salonā daļēji ievietotu garus priekšmetus, piemēram, slēpes.
GLABĀŠANAS NODALĪJUMI SALONĀ
Onboard storage - Renault Scenic E-Tech 100% electric
daudz vietas ērtai mantu glabāšanai
Renault Scenic E-Tech 100% electric salonā ir daudzi glabāšanas nodalījumi, kuru kopējais tilpums ir vairāk nekā 38 litru. Papildus nodalījumam kabīnes priekšpusē un durvju kabatām centrālajā roku balstā ir plaša atvērta vieta ar diviem dzērienu turētājiem, no kuriem viens ir regulējams.
Papildu vieta personīgo lietu glabāšanai ir arī zem roku balsta, savukārt zem centrālā ekrāna ir liels viedtālruņa bezvadu lādētājs. Sēdekļu atzveltnēs ir kabatas žurnālu vai planšetdatoru glabāšanai.

automobiļa izmēri
Uzziniet vairāk par Renault Scenic E-Tech 100% electric ārējiem un iekšējiem izmēriem.