drošības mehānismi un funkcijas

vairāk nekā 30 drošības mehānismu

Renault Scenic      

progresīvas braukšanas palīgsistēmas

Progresīvās braukšanas palīgsistēmas izmanto viedās tehnoloģijas, sensorus, programmatūru, kameras u. c., lai pildītu trīs uzdevumus:
– drošība: sistēmas analizē situāciju uz ceļa, brīdina autovadītāju par apdraudējumiem un rīkojas briesmu gadījumā
– braukšana: tehnoloģijas atvieglo braukšanu, lai padarītu braucienu drošāku un relaksējošāku
– parkošanās: parkošanās palīgsistēmas atvieglo manevrus un aizsargā automobili un vidi, kurā tas pārvietojas.
braukšanas palīgsistēmas
parkošanās palīgsistēmas
braukšanas palīgsistēmas

drošības mehānismi

Kopš 2010. gada Renault nepārtraukti attīsta inovācijas gan laboratorijās, kas nodarbojas ar moderno drošības sistēmu izpēti un izstrādi, gan unikālā sadarbībā ar ugunsdzēsības dienestiem. Par tādiem risinājumiem kā QRescue, Fireman Access vai SD Switch ir iesniegti vairāk nekā 2000 patentu.
REĀLISTISKS PĀRSKATS
Realistic design - Renault Scenic E-Tech 100% electric
reālistisks satiksmes pārskats
Scenic E-Tech 100% electric, kas ir aprīkots ar active driver assist sistēmu, instrumentu panelī attēlo satiksmes situāciju, lai vizualizētu un palīdzētu labāk saprast apkārtējos apstākļus.
PĒCSADURSMES BREMZĒŠANAS SISTĒMA
Active emergency braking - Renault Scenic E-Tech 100% electric
pēcsadursmes bremzēšanas sistēma
Novērš sekundārās sadursmes, kas var rasties pēc avārijas, aktivizējot bremžu sistēmu. Novērš jaunus triecienus vai samazina to smagumu, ja automobilis pēc sadursmes turpina kustību un vadītājs to vairs nekontrolē.
QRESCUE
Qrescue - Renault Scenic E-Tech 100% electric
QRescue: QR kods laika taupīšanai
Ietilpst standarta* aprīkojumā un ir izvietots uz Renault Scenic E-Tech 100% electric priekšējā un aizmugurējā stikla. QR kods ļauj glābējiem ātri iegūt automobiļa tehnisko informāciju. Pateicoties šim risinājumam, glābēji ietaupa līdz pat 15 minūtēm un var ātrāk sniegt palīdzību.

* kopš 2022. gada
SAFETY SCORE
Safety score - Renault Scenic E-Tech 100% electric
Safety score
Safety score sistēma palīdz vadītājam. Tā analizē ātrumu, maršrutu un drošu attālumu. Katra brauciena beigās sistēma parāda braukšanas rezultātu no 0 līdz 100. Pamatojoties uz šiem datiem, sistēma var sniegt vadītājam personalizētus padomus, palīdzot uzlabot viņa braukšanas pieredzi.

pasīvā drošība

Jau vairāk nekā 50 gadus Renault ir viens no vadošajiem uzņēmumiem satiksmes drošības jomā. Tas pastāvīgi ievieš inovācijas un uzlabo savu modeļu pasīvo drošību. Pateicoties šim darbam, uz ceļiem bojāgājušo skaits ir samazināts piecas reizes. Īstenojot programmu human first, mēs katru dienu uzlabojam visu satiksmes dalībnieku drošību. Scenic E-Tech 100% electric tās ietvaros ir izstrādāts tā, lai aizsargātu jūs katrā brauciena mirklī.