visaptveroša un savienota pieredze

visaptveroša un savienota pieredze

Renault Scenic
connectivity - Renault Scenic E-tech 100% electric
savienotās braukšanas pieredze
Ar openR link multivides sistēmu jūs varat Scenic E-Tech 100% electric izbaudīt nevainojamu savienojamību. Integrējot jūsu iecienītās lietotnes, Google¹ nodrošina personalizētu un intuitīvu braukšanas pieredzi, kuru palīdz veidot Google Maps², Google Assistant² un Google Play³.

Turklāt, izmantojot attālināto programmatūras atjaunināšanu, jūs varat izbaudīt visas jaunākās funkcijas un iespējas, nedodoties uz servisu.

Pārvaldiet savu automobili ar mobilo lietotni My Renault: sekojiet savam Scenic pasūtījumam, iepazīstiet tā funkcijas, skatot pamācības, plānojiet uzlādi un dariet daudz ko citu.
¹Google, Google Play, Google Maps, Waze un citi zīmoli ir Google LLC preču zīmes.
²My Renault savienotie pakalpojumi, Google Maps un Google Assistant ir bez maksas 5 gadus no automobiļa piegādes dienas.
³No Google Play lejupielādētajām lietotnēm ir nepieciešams mobilo datu pieslēgums. Lai tas darbotos, vienkārši kopīgojiet viedtālruņa savienojumu ar automobili. Jūs varat arī abonēt atsevišķu priekšapmaksas pakalpojumu, ko nodrošina mūsu partneri Orange. Pirmie 3 GB ir bez maksas (spēkā 6 mēnešus).

openR link multivides sistēma ar integrētu Google

reāllaika navigācija
reāllaika navigācija
Jaunās paaudzes open R saskarne ar 774 cm² digitālo laukumu nodrošina vēl precīzāku navigāciju. Elektrisko maršrutu plānotājs ņem vērā vadītāja vēlmes un piedāvā maršrutus atbilstīgi izvēlētajam uzlādes veidam, atrodot piemērotākos uzlādes punktus.
Navigācija automātiski atjaunina datus atbilstīgi faktiskajam enerģijas patēriņam. Ja tā konstatē šķērsli (satiksmes sastrēgums, ceļa remontdarbi utt.), maršruts tiek pārplānots.
balss vadība
Customisation - Renault Scenic E-Tech 100% electric
balss vadība
Izmantojot Google Assistant, openR link var vadīt ar balss komandām. “Hei, Google, parādi tuvākos uzlādes punktus!” Plānojiet braucienus, iestatiet temperatūru, pārslēdziet braukšanas režīmu – balss asistents ir gatavs jūs uzklausīt. Nenovēršot skatienu no ceļa, sāciet atskaņot mūziku, veiciet zvanus, lūdziet informāciju un aktivizējiet automobiļa funkcijas.

vairāk nekā 50 lietotņu


My Renault – jūsu automobilis pieskāriena attālumā

My Renault lietotne* ir vesels pakalpojumu un priekšrocību kopums: reāllaikā sekojiet līdzi sava automobiļa pasūtījumam no pirkuma līdz piegādei, izziniet tā funkcijas, skatoties pamācības un ceļvežus, saņemiet padomu vai palīdzību tieši no Renault ekspertiem.

* spēkā 5 gadus.

Harman-Kardon® skaņas sistēma

sound experience - Harman Kardon - Renault Austral E-Tech full hybrid
visaptveroša skaņas pieredze
Ļaujieties audio tehnoloģiju sniegumam, ko nodrošina Harman-Kardon® sistēma ar īpaši izstrādātiem skaļruņiem. Apvienojumā ar Renault kokona efekta tehnoloģiju Renault Scenic E-Tech 100% electric salons nevainojami aiztur nevēlamus trokšņus, ļaujot pilnībā izbaudīt iecienīto mūziku.