uzlāde

Mājās, darbā vai ceļā – Renault Scenic piedāvā dažādus uzlādes veidus.
ĀTRĀ UZLĀDE CEĻĀ LĪDZSTRĀVAS STACIJĀ
Ceļojiet ar Scenic bez ierobežojumiem: brauciena sākumā uzlādējot akumulatoru līdz 100% un izmantojot 30 minūšu uzlādi 150 kW līdzstrāvas stacijā, jūs varēsiet pa automaģistrāli nobraukt 600 km1.
UZLĀDE CEĻĀ MAIŅSTRĀVAS STACIJĀ
Renault Scenic iebūvētais 22 kW lādētājs nodrošina ātru un ekonomisku maiņstrāvas uzlādi. Jūs varēsiet atjaunot 50 procentus nobraukuma rezerves aptuveni 2 stundās long range akumulatoram un aptuveni pusotrā stundā comfort range akumulatoram.
UZLĀDE MĀJĀS
Renault Scenic var viegli uzlādēt, izmantojot privāto staciju, pastiprināto rozeti vai pat parasto kontaktligzdu. Ikdienā izmantojot 7,4 kW lādētāju, akumulators no 15 līdz 80% uzlādējas aptuveni 8,5 stundās.

kabeļi un piederumi

Mājās, darbā, ceļā – Renault Scenic E-Tech 100% electric ir viens no daudzpusīgākajiem elektromobiļiem tirgū. Tā aprīkojumā ietilpst Mode 3 kabelis, ko var izmantot uzlādei no mājas rozetes un publiskajās stacijās. Citi kabeļi ir pieejami kā papildaprīkojums.

uzlādes ilgums

Zemāk norādīts uzlādes ilgums ieteicamajam ikdienas uzlādes diapazonam. Vērtības norādītas uzlādei optimālos apstākļos. Sīkāka informācija ir pieejama simulatorā.
uzlādes punkta tips  uzlādes punkta minimālā jauda  automobiļa uzlādes jauda  nepieciešamais kabelis  uzlādes diapazons  uzlādes ilgums   
akumulators comfort (60 kWh)  akumulators long-range (87 kWh)  
publiskā ātrās uzlādes stacija (DC)  150 kW 130/150 kW DC²  uzlādes termināļa iebūvētais kabelis  15-80% 32 min 37 min
publiskais uzlādes punkts  22 kW AC 22 kW AC standarta aprīkojumā iekļautais mode 2 uzlādes kabelis (trīsfāžu)    15-80% 1h 50min 3h 00min
mājas uzlādes punkts  7,4 kW 15-80% 6h 01min 8h 27min
publiskais uzlādes punkts  22 kW 7.4 kW AC standarta aprīkojumā iekļautais mode 2 uzlādes kabelis (vienfāzes)    15-80% 6h 01min³  8h 27min³  
mājas uzlādes punkts  7,4 kW 15-80% 6h 01min 8h 27min
¹ optimālos apstākļos, izmantojot Google Maps, vidējais ātrums 110 km/h.
² maksimālā jauda ir atkarīga no versijas (skatīt konfiguratoru). Atcerieties, ka līdzstrāvas (DC) uzlāde nav lineāra, tāpēc rezultāti mainās atkarībā no uzlādes stāvokļa un akumulatora temperatūras.
³ izmantojot iebūvētos maiņstrāvas (AC) lādētājus, uzlādes jauda var atšķirties atkarībā no valsts un tehniskajām iespējām.

BAJ

KĀ UZLĀDĒ ELEKTROMOBILI?
Ar maiņstrāvu (AC) vai līdzstrāvu (DC). Izplatītākajās uzlādes stacijās (mājas un publiskajās) izmanto maiņstrāvu. Līdzstrāva ir pieejama ātrās uzlādes stacijās, kas atrodas pie automaģistrālēm. Vilces akumulatoru uzlādē ar līdzstrāvu, tāpēc elektromobiļa lādētājs pats pārveido maiņstrāvu līdzstrāvā, kad auto ir pieslēgts maiņstrāvas uzlādes stacijai.
KĀ ELEKTROMOBILI UZLĀDĒ MĀJĀS?
Uzstādiet pastiprināto rozeti vai ierīkojiet privātu uzlādes staciju un automobiļa uzlādēšanai izmantojiet komplektācijā iekļauto Type 2 kabeli. Neregulārai lādēšanai var izmantot arī parasto elektrotīkla rozeti. Šādai uzlādei nepieciešams Flexicharger kabelis, kas ir pieejams kā papildu aprīkojums.
KĀDA VEIDA ELEKTRĪBA IR PIEEJAMA MĀJĀS?
Ja jums mājās ir vienfāzes pieslēgums, jūs varat uzstādīt 7,4 kW uzlādes staciju. Ja jums ir trīsfāžu pieslēgums, jūs varat uzstādīt 11 kW uzlādes staciju. Elektromobiļa uzlādei var izmantot arī parasto vai pastiprināto rozeti. Uzlādei mājās jūs varat izmantot Type 2 vai Flexicharger kabeli.
KĀ IERĪKOT MĀJAS UZLĀDES STACIJU?
Sazinieties ar pilnvaroto Renault pārstāvi. Viņš ar vietējā partnera palīdzību ieteiks jūsu prasībām un automobilim piemērotāko uzlādes risinājumu, kā arī palīdzēt to uzstādīt un sniegs lietošanas padomus. Uzlādes stacija jāpasūta reizē ar elektromobili.
¹ optimālos braukšanas apstākļos, izmantojot Google Maps, vidējais braukšanas ātrums 110 km/h